Szpital Św. Wincentego a Paulo

Szpitale

Gdynia, Wójta Jana Radtkego 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
chirurgi - ok wątek zamknięty Do szpitala jako pacjent trafiłem pierwszy raz i pozytywnie się...
~Jarek
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 października 2007

GINEKOLOGIA-POLECAM wątek zamknięty JESTEM BARDZO ZADOWOLONA,LEKARZE MILI,PROFESJONALNI,PIELĘGNIARKI TEŻ BEZ...
~IZABELA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 stycznia 2012

Profesjonalne amputacje wątek zamknięty Podczas mojego miesięcznego pobytu na Odziale Ortopedii Amputowano dwie...
~Ryszard Puzyrewski
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 grudnia 2007

Oddział ratunkowy wątek zamknięty Ten oddział to katastrofa, koszmar, długi czas oczekiwania, żadnego...
~Klaudiusz
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 października 2010

totatlna olewka! wątek zamknięty Miałam krwotok zadzoniliam po karetke i jedna ul. karetka jechala 9min ,gdy...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 września 2011

GINEKOLOGIA wątek zamknięty ODDZIAŁ GINEKOLOGICZNY- PROFESJONALIZM, KULTURA, ŻYCZLIWOŚĆ- ZE STRONY...
~DOROTA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2011

Ortopedia wątek zamknięty Wśród tylu negatywnych opinii ja dodam swój "pozytywny" głos. Otóż 24 maja...
~Jagoda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 maja 2011

Masakra wątek zamknięty To co przeżyłam na tym oddziele to katastrofa.Zostałam zapewniona że zabieg...
~Esti
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 grudnia 2010

odział ratunkowy wątek zamknięty Pierwsze podejście do pacjeta oki,pytania co sie stało itp.itd,Pamietam panią...
~viola
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 maja 2009

przytulek dla pijaków i bezdomnych wątek zamknięty przytułek dla bezdomnych Do szpitala trafiłam z ostrymi bólami brzucha... co...
~gdynianka
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 maja 2010

ginekologia wątek zamknięty Byłam pacjentką na ginekologii, opieka medyczna super, pielęgniarki są...
~chora
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 października 2009

Oddział Dziecięcy wątek zamknięty Byłam z moją Córeczką na oddziale dziecięcym i jestem BARDZO MIŁO...
~Beata
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 maja 2009

Oddział dziecięcy!! wątek zamknięty W tej chwili jest tam remont i oddział dziecięcy chwilowo znajduje się na...
~Monika
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 października 2008

Kto ich uczył ? wątek zamknięty W Akademi medycznej byłem pokazywany Studentom Medycyny jako sterta błędów...
~RP
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 lipca 2008

Oddział dziecięcy to tragedia wątek zamknięty Radzę rodzicom przeczytać to co tu napiszę.Oddział dziecięcy tego szpitala,to...
~były ratownik PCK
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 grudnia 2007

Podziękowanie wątek zamknięty Serdeczne podziękowania dla Pani ordynator D. Czarneckiej - Rudnik, lekarza...
~Joanna Nikielska
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 listopada 2007

ginekologia wątek zamknięty MILA SERDECZNA ATMOSFERA ODPOWIEDNIE PODEJSCIE DO PACJENTEK ,ZASKAKUJACO...
~M.SKROBEK
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2007

odzial ginekologiczny wątek zamknięty jako ojciec corki ktora obecnie przebywa na oddziale ginekologi szpitala...
~Miroslaw Skrobek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
273

postów

158

wątków

do góry