Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Uratowane życie kotka wątek zamknięty Przyjechałam z ledwo żyjącym 4 tygodniowym kociakiem- drgawki, słaby puls,...
~Patrycja
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 listopada 2018

Świetni Fachowcy wątek zamknięty Nasz piesek Kazik po przebytym urazie kręgosłupa operowany w tym szpitalu...
~Robert Maciejewski
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2018

Super!! wątek zamknięty Najlepsza klinika! Dr M. Zajączkowska wspaniała. Pełna empatii, cierpliwości...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2018

Najlepszy szpital wątek zamknięty Tu nie ma Co pisać.W tym szpitalu są lekarze i asystentki z powołania i z...
~Barbara Konopka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2018

Shihtzu sterylizacja wątek zamknięty Profesjonalna i mila obsluga. Rano suczka zostala w szpitalu, po poludniu...
~Pawel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 stycznia 2018

Kamienie w pęcherzu moczowym - York. wątek zamknięty Pacjent - pies York Tores, z kamieniami w pęcherzu moczowym i cewce, przyjęty...
~Aneta
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lutego 2017

Fachowcy i perfekcjonisci!!! wątek zamknięty Bylem wczoraj i dzisiaj z krolikiem. Pani weterynarz szybko zdiagnozowala u...
~Krolik Didek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2017

POLECAM wątek zamknięty Najlepszy Szpital w całym Trójmieście! Moja chorowita Stonka otrzymała tam...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lipca 2017

Uratowany kot Czarnulek wątek zamknięty Dziś (niedziela) mijają dwa tygodnie jak mój kilkunastoletni kot Czarnulek...
~Lidia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 czerwca 2017

leki wątek zamknięty ceny leków to jakieś nieporozumienie. W aptece 31 zł u was 68 zł !? Trzeba...
~Magda D
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 maja 2017

Najlepsze miejsce do leczenia psiaków wątek zamknięty Nasza sunia rano została sparaliżowana. W przeciągu godziny zrobiono...
~Jarosław
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 maja 2017

kotka Tula wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa, pacjentka i jej rodzina zadowoleni, polecamy.
~Edyta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 marca 2017

Moj przyjaciel nulus i koszmar w szpitalu wątek zamknięty W ddniuw ktorym przywiozlam pieska do szpitala zlecilam sama badania w...
~MAKOWSKA.JOLANTA@INTERIA.PL
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 października 2016

Super !!! Najlepszy szpital w Trójmieście, a może i w Polsce!!! wątek zamknięty Najlepsza klinika weterynaryjna jaką znam. Dzięki tej klinice mój pies jest...
~Mariusz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 października 2016

Gorąco polecam wątek zamknięty Bardzo bardzo polecam szpital, Pani Daria Machola uratowała jako szczeniaka...
~Lidia Z
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2016

Profesonalnie polecam!! wątek zamknięty Nasza AZA kundelek maly czarny żyje ! Dziekujemy za uratowanie pieska...
~Kobieta Sylwia Warczak
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lipca 2016

polecam wątek zamknięty Najprawdopodobniej uratowali mojego psa przed uśpieniem.... super podejście...
~krzysiek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 lipca 2016

Bardzo na nie wątek zamknięty Sama lecznica w środku jest bardzo elegancka. Ale niestety, przygarnąłem...
~niezadowolony
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 czerwca 2016

Dziekuję za przywrócenie do zdrowia Boryska wątek zamknięty Jakiś czas temu mój buldożek francuski Borys zachorował na zwyrodnienie...
~Justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 maja 2016

Najlepsza opieka dla ukochanego pupila wątek zamknięty Mój ukochany pies dzięki opiece pracowników szpitala weterynaryjnego...
~eftees
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
126

postów

95

wątków

do góry