Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo chciałabym podziękować wątek zamknięty Bardzo chciałabym podziękować lekarzom ze szpitala weterynaryjnego...
~Barbara Zaawadzka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 grudnia 2015

Polecam z czystym sumieniem. wątek zamknięty Szczerze mówiąc to trafiłam do Krzemińskiego przez przypadek, szpital ten...
~Banana
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 czerwca 2015

Polecam:) wątek zamknięty polecam, polecam:) Całodobowo, profesjonalnie, z zaangażowaniem. Z czystym...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 maja 2015

STANOWCZO ODRADZAM wątek zamknięty Nie potrafią wogle leczyć, zdzierają tylko pieniądze. Jak dla mnie to...
~PATI
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 czerwca 2012

Podziękowanie wątek zamknięty Składam serdeczne podziękowanie na ręce Pani Ordynator , która kieruje bardzo...
~Irena Żywicka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 grudnia 2014

Pelen profesjonalizm wątek zamknięty Dziekuje za uratowanie życia dla pani Anna Szwakopf-Dziedzińska........
~Natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 września 2014

Profesjonaliści wątek zamknięty Leczę tam mojego psiaka już kilka lat, wyszedł cało z bardzo poważnego...
~Wdzięczna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2014

nie polecam (chyba, ze masz duzo pieniedzy i cierpliwosci) wątek zamknięty Przyjechałem do szpitala z chorym, kaszlącym psem. W pierwszej kolejności...
~MS
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 lipca 2014

Misiek - kot- dziękuje za uratowanie życia. wątek zamknięty W nocy ok. 1 godz. po telefonicznej konsultacji Misiek w ciężkim stanie...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 lipca 2014

nie nie i jeszcze jar nie wątek zamknięty niestety zdecydowanie odradzam, odwiedzilam wielu weterynarzy ale pani...
~Marianna
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2010

Dziękujemy w imieniu Kseny wątek zamknięty Chciałabym podziękować za fachową opiekę nad naszą sunią,która odeszła w...
~M.P
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lipca 2014

Gorąco polecamy. I bardzo dziękujemy za opiekę. wątek zamknięty W naszym domu to już trzeci zwierzak pod opieką Szpitala. Zawsze mamy...
~AH
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 grudnia 2013

polecam wątek zamknięty Bardzo serdeczny personel, miła obsługa, jakość usług na najwyższym poziomie....
~szini
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 listopada 2013

Pożegnanie Neluni wątek zamknięty Dziękujemy za opiekę nad Nelcią. Była bardzo chora, ale lekarze za Szpitala...
~MBK
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 września 2013

Polecam - 11 letnia sunia po operacji ma się świetnie wątek zamknięty W końcu trafiliśmy na weterynarzy z prawdziwego zdarzenia! Nasza sunia miała...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2013

Serdecznie Polecam!!! wątek zamknięty Najwyższy poziom pracy!!! Bardzo dziekuje dr Aleksandrowi Kozłowskiemu za...
~Pola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2013

Jestem na TAK!!! wątek zamknięty Fakt trochę drogo, ale dobro mojego kotecka jest najważniejsze:) Mój kotek...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2013

Szpital Weterynaryjny Krzemińskiego wątek zamknięty Bardzo dobry szpital.Personel z pełnym zaangażowaniem dba o dobro i zdrowie...
~joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 czerwca 2013

Bardzo zadowolona,korzystałam z usług już dwa razy wątek zamknięty Korzystałam już dwa razy z usług Szpitala.Ostatnio byłam z kocurem na...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 maja 2013

Życzliwi i profesjonalni wątek zamknięty Do szpitala trafiliśmy z kulejącą 11-letnią suczką. Ze względu na wiek...
~Jacerek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 grudnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
126

postów

95

wątków

do góry