Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ZDECYDOWANIE POLECAM!!! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam ten szpital, mam 11 letniego psa i doświadczenia z...
~Basia
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2010

Weterynarze bez serca wątek zamknięty Prosiłam o pomoc dla bezdomnego, cierpiącego małego kociaka. Wstępnie...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 lipca 2010

drogo ale warto :) wątek zamknięty 5 lat temu z powodu używania antykoncepcji hormonalnej moja kotka miała...
~Killer
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 lipca 2010

polecam wątek zamknięty Szpital jak najbardziej polecam. Kilka lat już przyjeżdżam z psem i jestem...
~A
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 maja 2010

anulka - opinia wątek zamknięty Trochę pomogli, mam nadzieję, że pomogą całkowicie.
~anulka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 maja 2010

Polecam ! wątek zamknięty Poddaliśmy naszą sunię sterylizacji w Szpitalu Krzemińskiego (poleconym przez...
~Ania
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2010

... wątek zamknięty No niestety... Ceny wygórowane. Podejście do pacjenta naganne. Czekałam na...
~mroczek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2010

Gorąco polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług tej kliniki. Profesjonalizm w 100 procentach...
~Paulina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 lutego 2010

Pełne uznanie wątek zamknięty Z moim 16-letnim pieskiem chodziłam od trzech lat po weterynarzach, którzy...
~Marianna Jakubowska
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 lutego 2010

super wątek zamknięty lekarze bardzo przejmują się zwierzętami widać że robią to z pasją, mojego...
~ASIA
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2009

w sterylizacji są bezkonkurencyjni wątek zamknięty Zdecydowaliśmy się poddać nasza suczkę zabiegowi sterylizacji, wybraliśmy...
~Marika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 stycznia 2010

dzięki wątek zamknięty Powiem tak - na przycięcie paznokci dla psa z powodu cen raczej nie polecam...
~ja
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 października 2009

dziękuje za uratowanie życia wątek zamknięty jak w temacie ,krótko i na temat jeszcze raz dziękuje
~Abi
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 września 2009

Jestem pod dużym wrażeniem ! wątek zamknięty Już od progu pełen profesjonalizm i niesamowita kultura.Panie w recepcji...
~Beata Gdańsk
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 maja 2009

mila - opinia wątek zamknięty odwiedziłam ostatnio szpital ze swoim pieskiem Kropkiem bo mial problem z...
~mila
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
126

postów

95

wątków

do góry