Widok

Szpital Wojewódzki

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Część Dziewczyny,
Czy któraś z was rodziła może w Szpitalu Wojewódzkim w Gdańsku ? Jakie jest wasze doświadczenie

dzięuje za odpowiedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rodziłam w czerwcu. Byłam bardzo zadowolona. I z patologi na której byłam 3 dni też. Opieka rewelacyjna. Mile, pomocne położne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rodziłam w sierpniu za nic nie chciałam rodzić w wojewódzkim, ale życie jak zwykle płata figle i wyszło inaczej. Byłam bardzo, ale to bardzo miłe zaskoczona. Już od samego początku było widać, że lekarze tam pracujący znają się na rzeczy, a położne lubią swoją pracę. Mają wszystkie metody łagodzenia bólu, pojedyncza salę porodową. Jedynie łazienka na patologii woła o pomstę do nieba, ale szpital jest przed remontem. Jeżeli jeszcze kiedyś zdecyduje się na dziecko, to rodzić będę właśnie w wojewódzkim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam ten szpital
Bardzo mila i pomocna mloda polozna- pani Ewa,ktorej dziekuje z calego serca :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rodziłam 2 razy i bardzo polecam z całego serca, personel to życzliwi i profesjonalni ludzie :).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Upominek dla Pani Przedszkolanki na zakończenie przedszkola (17 odpowiedzi)

Córka chodzi ostatni rok do przedszkola. Większość dzieci odchodzi do szkoły. Pani prowadziła...

pomóżcie-pomysł na własny biznes (101 odpowiedzi)

podpowiedzcie,co mogłoby wypalić w małym mieście,myślę,by wreszcie wziąć sprawy w swoje...

Szukam poscieli na prezent slubny (3 odpowiedzi)

Moze ktoras z was kupila lub sie natknela... Widzialam w necie takie posciele z nadrukowanymi...

do góry