Szpitalny Oddział Ratunkowy

Pogotowie ratunkowe

Gdynia, Wójta Jana Radtkego 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jacek - opinia wątek zamknięty W zeszłym tygodniu z dzieckiem z temperatura 38,5 9 godzin czekania, wczoraj...
~Jacek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 marca 2022

Tomasz - opinia wątek zamknięty Tragedia !!! przez 5 godzin organizują odwóz 90 letniego pacjenta do domu. Po...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 listopada 2021

Atina - opinia wątek zamknięty To jest prawdopodobnie najlepszy sor w Trójmieście, cudowne uzdrowienia są...
~Atina
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 października 2021

Waldi - opinia wątek zamknięty Większego dziadowstwa nie widziałem!!! Jak można prowadzić odział ratunkowy w...
~Waldi
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 sierpnia 2021

Dorota - opinia wątek zamknięty Nowy sor w Gdyni, nic nie zmienia,to tylko nowy budynek,mnóstwo ludzi...
~Dorota
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 lipca 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty Dramat to mało powiedziane!Dodzwonić się na SOR w sprawie pacjenta jest w...
~Ewa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 lipca 2021

skm155@wp.pl - opinia wątek zamknięty Tam się jedzie umierać, nie ratować. 22 godziny w pozycji siedzącej. Tyle...
~skm155@wp.pl
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 czerwca 2021

Aga - opinia wątek zamknięty To nie szpital to umierania. Wypisują pacjenta do domu po czym na drugi dzień...
~Aga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 grudnia 2020

wiola - opinia wątek zamknięty beznadzieja, omijajcie jak możecie dużym łukiem, strasznie długi czas...
~wiola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 grudnia 2020

Ted - opinia wątek zamknięty Pogotowie Ratunkowe zabrało mnie w trybie pilnym na SOR w gdyńskim szpitalu ....
~Ted
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 marca 2020

Zgroza wątek zamknięty Zostałam przyjęta na SOR ze skier. od lek. I kontaktu z temperaturą, bólem...
~Kasia
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 października 2019

Artur - opinia wątek zamknięty Nie było tak zle jak to ludziska opowiadaja
~Artur
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 stycznia 2020

Teresa - opinia wątek zamknięty Warunki okropne, duszno - zaduch, smród. Ratownicy i lekarz mili ale to...
~Teresa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 stycznia 2020

Bartek - opinia wątek zamknięty Tata przywieziony na SOR przez ZRM z obrzękiem płuc ,zdiagnozowany szybko...
~Bartek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 grudnia 2019

Anonim - opinia wątek zamknięty Moja mama trafila na SOR z podejrzeniem zawału serca. Niestety po 6 godzinach...
~Anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 listopada 2019

Szybko i sprawnie wątek zamknięty Pierwszy raz byłam na sorze w Gdyni i jestem mile zaskoczona szybką i...
~Łucja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 października 2019

Moja ocena SORu w Gdyni. wątek zamknięty Pisałem tu wcześniej post, ale okazało się, że nie można dać oceny zero, więc...
~Wiesław
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 grudnia 2017

Pozytywne zaskoczenie wątek zamknięty Lekarz rodzinny skierował nas z Tata na SOR z podejrzeniem z zakresu...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 sierpnia 2019

B - opinia wątek zamknięty Dostałam skierowanie na SOR od lekarza pierwszego kontaktu. W rejestracji...
~B
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 lipca 2019

Sor wątek zamknięty Czekanie na sorze, to jest jedna wielka pomyłka. Lekarze chodzą i znikają na...
~Iwona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 lutego 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry