Szpitalny Oddział Ratunkowy

Pogotowie ratunkowe

Gdynia, Wójta Jana Radtkego 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Podziękowanie wątek zamknięty Dziękujemy bardzo,lek. konsultującemu Piotrowi Hryniewieckiemu-Fiedorowicz za...
~agnieszka,bartosz zielińscy
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 stycznia 2019

sekretariat sor - u Gdynia wątek zamknięty Bardzo dziekuje pani z Sekretariatu SOR - u: za pomoc, okazana empatie i...
~Anna Z.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 stycznia 2019

Refleksje po wizycie na SOR w Gdyni. wątek zamknięty Dnia 4 października otrzymałem skierowanie na SOR od lekarza pierwszego...
~Ryszard N.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 października 2018

miła obsługa i w krótki czas oczekiwania wątek zamknięty Pomimo ,że przyjechałam w niedzielę (święto) ze zwichnięta kostką i chorych...
~Joanna S.
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 września 2016

Personel bardzo miły... ale wyraźnie przepracowany wątek zamknięty Na SORze jestem niestety częstym gościem. Jednego jestem pewna, personel...
~Jt0509
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lutego 2018

oczekiwanie na przyjęcie na oddział wątek zamknięty Teściowa 82l. czekała na przyjęcie do szpitala na zydelku 6 godzin.panie...
~gwaldek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 stycznia 2018

Obsługa SOR Szpital Miejski wątek zamknięty Bardzo chciałem podziękować za okazaną pomoc oraz pochwalić za profesjonalizm...
~RG
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2016

NOCNA I ŚWIĄTECZNA OPIEKA CHORYCH wątek zamknięty Pytam się kto myślący logicznie przeniósł Pogotowie w Gdyni do Szpitala...
~Gdynianka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 listopada 2017

Nie udzielono pomocy (nawet konsultacji) mojej żonie. wątek zamknięty W dniu 7.10.2017 roku i w dniu następnym mojej żonie dokuczał wyjątkowo silny...
~wiesiek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 października 2017

Nic Pani nie jest... wątek zamknięty Trafiłam na SOR karetką z domu. Ogromny, rozwalający od środka ból głowy. TK...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lipca 2017

mnniej niż zero wątek zamknięty To co się dzieje na sorze w Gdyni to jest dramat! Mają pretensję że ktoś im...
~ja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 czerwca 2017

Czy ktoś w końcu się tym zajmie?! wątek zamknięty Traktowanie ludzi w sorze jak intruzów to tylko jeden z wielu minusów tej...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 czerwca 2017

julia piątek wątek zamknięty Julia Piątek - nieuprzejma, odpychająca, obsługuje pacjentów z łaską. Niby...
~waleria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lutego 2017

Oczekiwanie wątek zamknięty Wraz z przyjacielem pojechaliśmy na sor z pogotowia. Czas oczekiwania z żółta...
~Przyjaciółka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 września 2016

Alex - opinia wątek zamknięty Pomimo złamania mieli to głęboko... Według nich wszystko było dobrze,zlecił...
~Alex
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2016

Czy ktoś w końcu się zajmie tym SOR'em? wątek zamknięty Moja mama dostała skierowanie do SOR z silnymi bólami głowy i wysokim...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 lipca 2016

Słów mi szkoda. wątek zamknięty Szkoda pisać, człowiek przychodzi z mdłościami i bardzo mocnym bólem brzucha...
~PH
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lipca 2016

Uciekac jak najdalej wątek zamknięty Brak mi słów na temat podejścia lelarzy. Czułam ze ratownicy robia co moga by...
~Moi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2016

Czas oczekiwania oraz jakosc obsługi pacienta wątek zamknięty Osoby z obszaru segregacji nieprzyjemne traktujące pacienta jako zło...
~Angelika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lutego 2016

Paranoja! wątek zamknięty Człowiek z dolegliwościami przychodzi na SOR traktują go od niechcenia bo...
~Dawid Cz.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 listopada 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry