Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Jedzenie rewelacyjne, miła atmosfera i obsługa.
~l.k.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lipca 2015

bardzo smacznie, ale kelner arogancki wątek zamknięty Obiad był przepyszny, ale kelner zepsuł jego smak, jeszcze zanim go dostałam....
~Kasia
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 listopada 2013

W jedzeniu nie chodzi tylko o to żeby zjeść do syta wątek zamknięty Obsługa od wejścia zaskoczyła mnie pozytywnie poziomem obsługi. Menu bardzo...
~Artur
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2015

Bardzo dobre jedzenie wątek zamknięty Kolacja była prawdziwą ucztą dla podniebienia. Do tej pory wspominam...
~panipanismithwkuchni.blogspot.co
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 marca 2015

Walentynki wątek zamknięty Witam, W restauracji bylismy na kolacji walentynkowej podczas, ktorej...
~nie mam nicka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lutego 2015

Doskonała restauracja, polecam wątek zamknięty Byliśmy dzisiaj w "Sztucce" pierwszy raz. Wystrój restauracji jest miły i...
~Darek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lutego 2015

Jestem zachwycona wątek zamknięty To prawda, że wystrój wnętrza jest skromny, ale za to jedzenie fantastyczne....
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 stycznia 2015

Nie wiem na czym polega ten szał wątek zamknięty Nie jestem krytykiem kulinarnym, jestem zwykłym człowiekiem, ktory lubi...
~Adam Szymański
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 listopada 2013

samosion - opinia wątek zamknięty Potrawy warte swojej ceny, wystrój do zmiany. Design lokalu (na pograniczu...
~samosion
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 stycznia 2014

Warto spróbować wątek zamknięty Smak dań na najwyższym poziomie, obsługa bardzo miła. Wystrój lokalu moim...
~Kearn
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 stycznia 2014

coraz lepsi :) wątek zamknięty Od kiedy odwiedziłam Sztuczke trudno jest być mi usatysfakcjonowaną z...
~Zuza
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 grudnia 2013

Najlepsza restauracja w trojmiescie wątek zamknięty Jest do zdecydowanie najlepsza restauracja w trojmiescie, malo tego jedna z...
~lukasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 listopada 2013

Perfekcja. wątek zamknięty Jest to niewątpliwe NAJLEPSZA restauracja w Trójmieście pod względem...
~Lena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 października 2013

Wyśmienicie wątek zamknięty Uczta dla podniebienia, eksplozja smaków i doznań. Polecam!
~Emilia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 października 2013

Ukontentowanie smakoszy :-) wątek zamknięty W Sztuczce byliśmy już kilkakrotnie, w różnych konfiguracjach rodzinnych. To...
~Bjetris
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2013

prawdziwa uczta smaków wątek zamknięty prawdziwa uczta smaków
~Rasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lipca 2013

cos wspanialego wątek zamknięty Przepyszne, piekne, zaskakujace. Wspaniale jedzenie, bardzo dobra obsluga....
~darijka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lipca 2013

Świetnie! wątek zamknięty Dania wspaniale skomponowane, zarówno smak jak i wygląd. Subtelna, nie...
~MW
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 czerwca 2013

Zaskoczenie wątek zamknięty Dbre jedzenie ciekawy wystroj tylko dzis(29.04.b.r)pocalowalam klamke. Lokal...
~Natalia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2013

Rewelacja! wątek zamknięty Dania zawsze smaczne i pięknie podane. Wspaniała jagnięcina! Steak czy zupa...
~O
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry