Widok

Szukam Pani z Ukrainy do opieki

Praca Temat dostępny też na forum:
Szukam Pani do opieki nad Tata częściowo leżący.Opieka 24h. Pani ta zamieszkała by u mnie domu. Miała by swój pokój. Dostawala by pieniądze-wypłatę. Gdańsk. Może kogoś takiego znacie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest agencja w Gdyni,która ma panie z Ukrainy do opieki nad starszymi osobami ,właśnie z zamieszkaniem ,warunek to własny pokój ,wygogluj ,napewno znajdziesz.W Gdańsku może też są takie agencje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedys dzwoniłam do takiej agencji. Wynagrodzenie dla takiej Pani mniej więcej 2300 na rękę - jeżeli praca z osobą wymagającą mniej opieki. Jeżeli stan osoby chorej poważniejszy to wyższe wynagrodzenie. Pani musi mieć swój pokój, trzeba zapewnić jej wyżywienie. Pani nie płaci/nie dokłada się do rachunków ( gaz, prąd, czynsz, woda itp). Raz w tygodniu dzień wolny.
To chyba te najważniejsze rzeczy. Poszukaj w necie, na pewno znajdziesz namiary na taką agencję. Chyba że chcesz szukać taniej na własną rękę, ale to wtedy najlepiej z polecenia bo nie wiadomo na kogo się trafi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Agencja jest tylko w Gdyni, ale ceny poszły w górę, jak wszystko. Praca w opiece to bardzo ciężka praca, a tanie Ukrainki to jakiś mit. Poza tym za samo szukanie odpowiedniej kandydatki agencja pobiera kilkaset złotych i Pani ma dzień wolny w tygodniu oraz w ciągu dnia parę godzin.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałyście kiedyś w rodzinie osobę obłożnie chorą?Wiecie z czym to się wiąże i co to za praca?Ile chcecie zapłacić osobie ,która będzie się zajmowała taką chorą osobà 24 h ,myła,karmiła ,dźwigała i zmieniała pampersy?Ile wy byście wzięły za opiekę ?Same sobie odpowiedzcie i szukajcie.Jest ciężko,wiem bo sama szukałam opiekunki co prawda nie na 24h na dobę tylko na parę godzin dziennie,jest ciężko i nikt za półdarmo takiej roboty nie weźmie,podzwońcie,popytajcie to zobaczycie.Można się do Mops zgłosić może pomogą z opiekunką w zależności od waszych warunków,zarobków,wysokości emerytury dziadka może pomogą w zapewnieniu opiekunki na 2-3 h dziennie,
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety praca przy tacie to 24h. Zapewniam wszystko.....pokój jedzenie itp. Powiem wprost iferowakam takiej Pani 4500plus 400zł płatne raz w tygodniu czyli 4razy po 400 w miesiącu na jedzenie bo tak chciala. Taka Pani była u mnie miesiąc niestety. Zdaje sobie ze to ciężka praca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jak liczysz się z takimi pieniędzmi może spróbuj z tą agencją opiekunek z Ukrainy ,zadzwonić można i dowiedz się u źródła jak to wygląda z ich strony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak masz taki budżet to może dwie Panie zatrudnić? A musi być koniecznie w domu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

gdzie na wakacje samotna matka + dziecko (219 odpowiedzi)

Witam, zazwyczaj oferty dotyczą rodziny minimum 2+1, wtedy dziecko do 3 lat jest gratis. Jeśli...

Jaki wozek wybrac? (71 odpowiedzi)

Dziewczyny jaki wozek wybrac? 2w1, 3w1? Jakiej firmy polecacie? Rodze w wrzesniu :)

Dr Monika Zielińska CDIT Sopot - proszę o opinie. (36 odpowiedzi)

Bardzo proszę o wszelkie opinie dotyczące współpracy z tą panią jak również o terapii z dzieckiem...

do góry