Widok

Szukam pomysłu na kostium Angry Birds

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Macie pomysł jak wykonać przebranie za któregoś ptaka Angry Birds?

Poza takim zwykłym wykorzystaniem arkuszy brystolu (z przodu i z tyłu dziecka wycięty kształt bohatera) ;)

Szukam natchnienia... ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
to żeś poleciała Aga hahhaha widzę że w przedszkolu bal karnawałowy się szykuje u nas jest 3 lutego ;) http://allegro.pl/stroj-reklamowy-angry-birds-i-i3784895208.html

http://jusimusi.intelishop.pl/Odziez-wg-bajki-k296/Angry-Birds-k369/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam jusimusi.przebraniowy.pl

Witam
Nie polecam nikomu tego sklepu jusimusi.przebraniowy.pl. Zamowilam stroj dla niemowlaka nie dosc ze czekalam miesiac na dostawe to jeszcze przyslali rozmiar dla 9 mies dziecka. Nie ma zwrotow!!!! Jak pisalam do nich o zwrot pieniedzy kiedy stroj jeszcze nie przyszedl bo mial byc do 10-14 dni wiec po miesiacu juz byl mi zbedny (za dlugo czekalam) to oczywiscie nie ma takiej mozliwisci.
Nie zamawiajcie u nich. Oszukuja, nie wysylaja na czas, rozmiary maja z ksiezyca.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety przeczytałam to za późno, pieniądze przelane, a ja nawet nie mam potwierdzenia...300zł bye bye...ale jeśli nie odpowiedzą, to odpowiednie instytucje o nich się dowiedzą ^^
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze do brystolu przykleic czerwona wloczke? Tylko troche
kosztowna impreza ta 1 propozycja m jak mama
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehehe :D no cóż... mam w domu maniaka Angry Birds ;) i o innym kostiumie nie chce słyszeć :P

więc coś muszę wymyślić :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

Uploaded with ImageShack.us

image

Uploaded with ImageShack.us

image

Uploaded with ImageShack.us

image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, Aguś!
Akurat jestem na tym samym etapie, i też pytam o strój, zresztą w tym twoim inspirującym temacie o wykrojach. :D

Gdybym była na twoim miejscu, spróbowałabym zdobyć czapkę z daszkiem (najlepiej czarwoną z żółtym, bo pewnie o tego osobnika chodzi), przyczepiła piłeczki pingpongowe i brwi, dodała jasną koszulkę i czerwoną pelerynkę czy po prostu czerwoną bluzę.
Może zrób coś takiego z czapeczką na próbę, żeby się zorientować czy efekt jest wystarczająco charakterystyczny i przekonujący dla dziecka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzięki Dziewczyny :))) na Was zawsze można liczyć ;) już mam pomysł, zobaczymy jak z realizacją ;)

Młodemu wszystko jedno ;) raz chce być Bombą(czarny), innym razem Czerwonym... Później Żółtym(Chuck)... a następnym razem świnią w hełmie ;P

zobaczcie http://allegro.pl/angry-birds-zobacz-nie-przegap-i3847334114.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To co pokazala Angie na fotce nr 3 jest latwe do
wykonania jak sie umie szyc.
Agus kiedy masz bal? Jak ci sie nie uda
zrealizowac pomyslu zadzwon do mnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My kupilismy cos takiego :

http://allegro.pl/kostium-angry-birds-przebranie-kigurumi-107-128-i3704764245.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
W tym ostatnim stroju z linka musi być dziecku strasznie gorąco.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Raczej nie bo jest z cienkiego polaru, mozna ubrac pod niego tylko bielizne i skarpetki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jest bardzo goraco i nie wygodnie bo kaptur spada.
Jak chce sie pani przekonac to moge dac do ubrania
stroj dla osoby doroslej .

Agus bede miala zoltego ptaka.
Kiedy mlody ma bal?
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jola - suuuper :))) kiedy będziesz miała??? :) z info na stronce przedszkola - zabawa karnawałowa 23.01 :] a jak w praktyce - dowiem się w tygodniu jak Młody wróci do przedszkola po ospie ;P (teraz Mariusz walczy)

wczoraj kupiłam "składniki" na czerwonego :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To mamy troche czasu. Jak dostane wstawie na forum.
Jak stworzysz czerwonego zadzwon. Porownamy efekty :-)
Pozdro dla M.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok ;) dzięki :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia pozdrów męża - biedaczek jednak załapal tą ospę :-(...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no niestety :/ miał tylko 10% szansy na nie zachorowanie ;P szczęścia ma tyle co i w lotku ;) hehehe :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzisiaj stworzyłam kostium Czerwonego Ptaka ;)

po czym Gabryś stwierdził, że on chce być Żółtym Ptakiem :P

ręce mi opadły ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pokaz ptaka Aga :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehehehe :]

pokażę za tydzień ;) po balu :] póki co został mi jeszcze ogon i czubek do przyszycia - ale muszę przymierzyć kostium na Młodego, żeby wiedzieć w którym miejscu mam przyszyć ;)

no i muszę kupić gładkie, czarne, grube getry lub rajstopy :] tylko nie wiem gdzie :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no więc zrobiłam takiego ptaka :)))

image

image
z tyłu miał fajny ogonek z rękawiczki ;)

kupiłam taką zwykłą, gładką czerwoną bluzę z kapturem http://allegro.pl/bluza-george-122-128-cm-likwidacja-sklepu-i3794610551.html
kieszeń odprułam i wykorzystałam do zrobienia "grzebienia" ;)

aplikację zrobiłam z kolorowych filców :]

tu jeszcze przed przyszyciem :)
image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
świetnie wyszedł ten strój :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
rewelka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki :) nieskromnie napiszę, że bardzo jestem zadowolona z efektu końcowego ;) hehehe :)))
I Młody był jedynym Ptakiem ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może strój jest do odkupienia? niestety nie mam zdolnosci krawieckich absolutnie zadnych a syn tez marzy o angry birdsowym przebraniu
prosze ewentualnie o kontakt na adres robertsylwia@gmail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sylwia - nie jest do sprzedania ;).

Po pierwsze żadnej z nas by się to nie opłacało ;) (po podliczeniu kosztów zakupu bluzy, filców + wysyłki + 5 godzin ręcznej roboty - więc za grosze bym nie oddała)

Po drugie mój Dzieć tak polubił bluzę, że wszędzie chce w niej chodzić :)))) nawet z czubkiem i ogonkiem ;)

Już zamówił u mnie bluzę "Bombę" ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam,super pomysł,super wykonanie..podziwiam i chyba dostałam natchnienia na stworzenie podobnego dzieła;) czy mogłabym uzyskać więcej wskazówek,podpowiedzi jak to zrobić? zaczęłam od poszukiwań czerwonej bluzy z kapturem- i tu pierwsze pytanie czy dobrze by byłą w rozmiarze synka czy lepiej większa by strój był nieco luźniejszy?jeśli chodzi o kogut-to czym został wypchany?a te elementy filcu przyszyte normalnie maszynowo?no właśnie i gdzie szukać takiego fajnego filcu?dzięki za wszelkie podpowiedzi-pozdrawiam. Ania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aniu - mój Syn w tej chwili nosi ubrania w rozmiarze 116, czasem 122 :] bluzę kupiłam niby 128 - ale jak widać na zdjęciach, nie jest jakaś długaśna ;) (tylko dość szeroka na moim chudzielcu)
ogólnie chciałam, żeby była dłuższa ;)

Czubek/kogut powstał z odprutej kieszeni, która była na brzuchu :] do środka napchałam watę :]

Jeśli chodzi o "buzię" - wyszukałam w sieci duży obrazek tegoż ptaka, trochę obrobiłam(nie potrzebowałam koloru, więc zrobiłam czarno-biały i tylko buzia bez reszty, później sam brzuszek) i wydrukowałam w 3 częściach poziomo(oczy z brwiami + dziób + brzuszek) :] bo na 1 kartce A4 nie miałabym odpowiednio dużego pyska :] http://www.my-bestgames.com/image-angry-bird-redpng-angry-birds-fanon-wiki.html

Dalej bawiłam się na zasadzie witrażu :] najpierw powycinałam elementy z papieru :] później na filcach odrysowałam je mydłem krawieckim :]
z czarnego filcu wycięłam obrys brwi, oczu i dzioba :] dalej uzupełniałam puste miejsca -czyli biały filc na oczy, dwa odcienie na dziób :] wszystko przyszywałam do czarnego filcu - ręcznie, bo ja akurat wolę coś szyć ręcznie niż na maszynie ;P (nigdy nie udało mi się opanować sztuki prostego szycia na maszynie ;))

później wycinałam z filcu brzuszek i bordowe dodatki :] ogólnie cała aplikacja była połączona ze sobą :] dopiero później naszywałam na bluzę :] (poza tymi 2 bordowymi plamkami na policzku/boku)

Jeśli chodzi o filc - z czystym sumieniem polecam przesympatyczną Sprzedającą na Allegro - DECCOrado :) wysłałam obrazek, napisałam o co mi chodzi :) i pomogła mi dobrać odcienie filcu :] nie byłam pewna na ile monitor przekłamuje odcienie ;) i Pani "na żywo" dobierała mi to co potrzebowałam :)

brałam 4 kolory w rozmiarze 20x30cm http://allegro.pl/filc-20x30cm-1mm-sutasz-76-kolor-co-20-ty-gratis-i3921490917.html
a czarny na wszelki wypadek wzięłam większy - 30x40cm

ogon zrobiłam z czarnej rękawiczki polarowej ;] obcięłam kciuk i mały palec ;) nie wypełniałam niczym - fajnie się majta jak Młody biega ;)

jakby co - pytaj :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusiu, dziękuję za szybki i rzetelny odpis :) od razu nasunęły mi się na świeżo pierwsze pytania :) z podanego linku od filców niestety nie widzę rozmiaru 30x40- czy kupowałaś go u tego samego sprzedawcy?a w praktyce właśnie ten cały czarny motyw nie mieści się w formacie 20x30?no i juz gotowy motyw piszesz,że przyszyłaś ręcznie-mogłabyś zdradzić ścieg (heh,wiesz jak już szyć to porządnie,by zaraz mi to dzieło nie odpadło;))? a ogonek i czubek też "poleciałaś" sprawnymi rączkami czy tu jednak potrzebna była maszyna :)? no i ostatnie na razie pytanko czy takie gotowe już dzieło można prać potem w pralce czy lepiej delikatnie w rękach?? z góry dziękuję za ponowne podpowiedzi :) pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ania - wczoraj odpisywałam Ci z telefonu i wyskoczyła mi blokada antyspamowa :/ i cały długi post wcięło :/

Wszystkie filce zamawiałam od tej Pani :) Jeśli teraz nie ma większego rozmiaru - napisz do Niej i zapytaj kiedy będzie mieć :] Jeśli chodzi o wielkość filcu - zmierzyłam wczoraj szerokość/wysokość czarnego obrysu, przykładając do niego mniejszy arkusz filcu 20x30cm :] na długość u nas spokojnie by wystarczył, na szerokość brakowałoby ok 1cm na wysokości brwi :] ale to oczywiście zależy jakiej wielkości będziesz robiła aplikację :] w każdym razie wolałam mieć więcej niż za mało ;P
cała moja przyszyta aplikacja ma wymiar ok 33 cm szerokości x 23 cm wysokości :)

wcześniej nie dopisałam o tym bordowym filcu :) bo dostałam od Pani takie paski gratis :) i z nich zrobiłam poliki i plamki :] (czyli miałam czarny, biały, bordowy, 2 na dziób i 1 na brzuszek)

do przyszycia aplikacji użyłam ściegu ręcznego "za igłą" :) http://www.youtube.com/watch?v=315Qh4A1gT0

czubek i ogonek też przyszywałam ręcznie - ściegiem jakby na okrętkę :] brzeg czubka/ogonka zawijałam pod spód i chowałam pod ściegiem :]

nasza bluza przeżyła 1 pranie w pralce, ze zwykłym proszkiem i płynem, w 40'C :] póki co nie było konieczności powtórzenia prania ;) widać, że aplikacja nie jest już taka "idealna" ;)
Pani od filcu doradzała pranie w płynie do wełny w 40'C i wirowanie 600. W razie plam na bluzie - najpierw ręczne pranie z jakimś odplamiaczem.
Nie suszyć na kaloryferze, bo filc się zniekształci.

pochwal się swoim dziełem ;]

pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i skończyłam moje małe-wielkie dzieła;) Oczywiście dzięki Tobie Agusia:) mam Czerwonego-bardzo podobny do Waszego i mam jeszcze Świnię-bo junior ma bzika na punkcie Świnek właśnie;) najlepiej na tą w kasku,ale wedle pomysłu Agusi łatwiej zrobić zwykłą bez kasku;) wstawiłabym te swoje dzieła tu na forum,ale nie wiem jak-a może z racji,że nie jestem zalogowana to po prostu nie ma takiej opcji.. no cóż,zainteresowanym bez problemu wyślę jakby co na wzór takie stworki na e-maila..z resztą to nie koniec tworzenia bo Młodzi (ma dwójkę ptakomaniaków;)) cisną jeszcze o Żółtego i Czarnego :) Jeszcze raz dzięki Agusia za wenę,doradztwo itp.. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podeślij zdjęcia do Agusi i ona wstawi (przepraszam Aga ale myślę że nie będziesz miała nic przeciwko mojemu pomysłowi).
Myślę, ze w przyszłym roku wątek ożyje na nowo i będzie super inspiracją.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ania chyba ściągnęłam Ciebie myślami ;) wczoraj chciałam podbić ten wątek i zapytać jak Ci poszło :)
Z przyjemnością wrzucę tu Twoje fotki :) wyślij mi na maila agusiagda@o2.pl

Aga - spoko ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wrzucam fotki dzieł Ani :))))) uważam, że kostiumy wyszły zajefajnie ;)

image

image

z Ani doświadczenia - bluza na kostium powinna być O KILKA rozmiarów WIĘKSZA :) także nie bójcie się kupować dużo za duże bluzy do przerobienia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Suuuper!!!!!!!
W przyszłym roku zabieram się za zrobienie takiej samej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajne Wam te ptaszyska powychodziły hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki :)

mój teraz coś mówi o kosmicznej bombie :P wiecie co to za stwór?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bomba to ten czarny,więc może jakaś kosmiczna = "starwarsowa" wersja;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ania wykonała kostium Bomby :) Podesłała mi zdjęcie miesiąc temu ale gdzieś mi się zagubiło na poczcie ;)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, ja w tym roku mam ten sam problem, chętnie odkupię strój dla czterolatka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
karolkaw - napisz do mnie na maila ;) agusiagda@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Ośrodek leczenia alkoholizmu (9 odpowiedzi)

Zan ktoś dobry ,sprawdzony ośrodek leczenia alkoholizmu? Mam ogromny problem w rodzinie i...

Piesek interaktywny-warto? (15 odpowiedzi)

Synek sobie zażyczył od Mikołaja,ale nie wiem czy warto. Taki jak on chce kosztuje 150zł,czy jest...

Szukam dobrego adwokata od spraw spadkowych. (13 odpowiedzi)

Szukam dobrego adwokata od spraw spadkowych , który skutecznie działa .Z góry dziękuje za namiary .

do góry