Widok

Szukam pomysłu na kostium Angry Birds

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Macie pomysł jak wykonać przebranie za któregoś ptaka Angry Birds?

Poza takim zwykłym wykorzystaniem arkuszy brystolu (z przodu i z tyłu dziecka wycięty kształt bohatera) ;)

Szukam natchnienia... ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
to żeś poleciała Aga hahhaha widzę że w przedszkolu bal karnawałowy się szykuje u nas jest 3 lutego ;) http://allegro.pl/stroj-reklamowy-angry-birds-i-i3784895208.html

http://jusimusi.intelishop.pl/Odziez-wg-bajki-k296/Angry-Birds-k369/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam jusimusi.przebraniowy.pl

Witam
Nie polecam nikomu tego sklepu jusimusi.przebraniowy.pl. Zamowilam stroj dla niemowlaka nie dosc ze czekalam miesiac na dostawe to jeszcze przyslali rozmiar dla 9 mies dziecka. Nie ma zwrotow!!!! Jak pisalam do nich o zwrot pieniedzy kiedy stroj jeszcze nie przyszedl bo mial byc do 10-14 dni wiec po miesiacu juz byl mi zbedny (za dlugo czekalam) to oczywiscie nie ma takiej mozliwisci.
Nie zamawiajcie u nich. Oszukuja, nie wysylaja na czas, rozmiary maja z ksiezyca.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety przeczytałam to za późno, pieniądze przelane, a ja nawet nie mam potwierdzenia...300zł bye bye...ale jeśli nie odpowiedzą, to odpowiednie instytucje o nich się dowiedzą ^^
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze do brystolu przykleic czerwona wloczke? Tylko troche
kosztowna impreza ta 1 propozycja m jak mama
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehehe :D no cóż... mam w domu maniaka Angry Birds ;) i o innym kostiumie nie chce słyszeć :P

więc coś muszę wymyślić :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

Uploaded with ImageShack.us

image

Uploaded with ImageShack.us

image

Uploaded with ImageShack.us

image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, Aguś!
Akurat jestem na tym samym etapie, i też pytam o strój, zresztą w tym twoim inspirującym temacie o wykrojach. :D

Gdybym była na twoim miejscu, spróbowałabym zdobyć czapkę z daszkiem (najlepiej czarwoną z żółtym, bo pewnie o tego osobnika chodzi), przyczepiła piłeczki pingpongowe i brwi, dodała jasną koszulkę i czerwoną pelerynkę czy po prostu czerwoną bluzę.
Może zrób coś takiego z czapeczką na próbę, żeby się zorientować czy efekt jest wystarczająco charakterystyczny i przekonujący dla dziecka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzięki Dziewczyny :))) na Was zawsze można liczyć ;) już mam pomysł, zobaczymy jak z realizacją ;)

Młodemu wszystko jedno ;) raz chce być Bombą(czarny), innym razem Czerwonym... Później Żółtym(Chuck)... a następnym razem świnią w hełmie ;P

zobaczcie http://allegro.pl/angry-birds-zobacz-nie-przegap-i3847334114.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To co pokazala Angie na fotce nr 3 jest latwe do
wykonania jak sie umie szyc.
Agus kiedy masz bal? Jak ci sie nie uda
zrealizowac pomyslu zadzwon do mnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My kupilismy cos takiego :

http://allegro.pl/kostium-angry-birds-przebranie-kigurumi-107-128-i3704764245.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
W tym ostatnim stroju z linka musi być dziecku strasznie gorąco.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Raczej nie bo jest z cienkiego polaru, mozna ubrac pod niego tylko bielizne i skarpetki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jest bardzo goraco i nie wygodnie bo kaptur spada.
Jak chce sie pani przekonac to moge dac do ubrania
stroj dla osoby doroslej .

Agus bede miala zoltego ptaka.
Kiedy mlody ma bal?
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jola - suuuper :))) kiedy będziesz miała??? :) z info na stronce przedszkola - zabawa karnawałowa 23.01 :] a jak w praktyce - dowiem się w tygodniu jak Młody wróci do przedszkola po ospie ;P (teraz Mariusz walczy)

wczoraj kupiłam "składniki" na czerwonego :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To mamy troche czasu. Jak dostane wstawie na forum.
Jak stworzysz czerwonego zadzwon. Porownamy efekty :-)
Pozdro dla M.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok ;) dzięki :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia pozdrów męża - biedaczek jednak załapal tą ospę :-(...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no niestety :/ miał tylko 10% szansy na nie zachorowanie ;P szczęścia ma tyle co i w lotku ;) hehehe :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzisiaj stworzyłam kostium Czerwonego Ptaka ;)

po czym Gabryś stwierdził, że on chce być Żółtym Ptakiem :P

ręce mi opadły ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pokaz ptaka Aga :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehehehe :]

pokażę za tydzień ;) po balu :] póki co został mi jeszcze ogon i czubek do przyszycia - ale muszę przymierzyć kostium na Młodego, żeby wiedzieć w którym miejscu mam przyszyć ;)

no i muszę kupić gładkie, czarne, grube getry lub rajstopy :] tylko nie wiem gdzie :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no więc zrobiłam takiego ptaka :)))

image

image
z tyłu miał fajny ogonek z rękawiczki ;)

kupiłam taką zwykłą, gładką czerwoną bluzę z kapturem http://allegro.pl/bluza-george-122-128-cm-likwidacja-sklepu-i3794610551.html
kieszeń odprułam i wykorzystałam do zrobienia "grzebienia" ;)

aplikację zrobiłam z kolorowych filców :]

tu jeszcze przed przyszyciem :)
image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
świetnie wyszedł ten strój :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
rewelka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki :) nieskromnie napiszę, że bardzo jestem zadowolona z efektu końcowego ;) hehehe :)))
I Młody był jedynym Ptakiem ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może strój jest do odkupienia? niestety nie mam zdolnosci krawieckich absolutnie zadnych a syn tez marzy o angry birdsowym przebraniu
prosze ewentualnie o kontakt na adres robertsylwia@gmail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sylwia - nie jest do sprzedania ;).

Po pierwsze żadnej z nas by się to nie opłacało ;) (po podliczeniu kosztów zakupu bluzy, filców + wysyłki + 5 godzin ręcznej roboty - więc za grosze bym nie oddała)

Po drugie mój Dzieć tak polubił bluzę, że wszędzie chce w niej chodzić :)))) nawet z czubkiem i ogonkiem ;)

Już zamówił u mnie bluzę "Bombę" ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam,super pomysł,super wykonanie..podziwiam i chyba dostałam natchnienia na stworzenie podobnego dzieła;) czy mogłabym uzyskać więcej wskazówek,podpowiedzi jak to zrobić? zaczęłam od poszukiwań czerwonej bluzy z kapturem- i tu pierwsze pytanie czy dobrze by byłą w rozmiarze synka czy lepiej większa by strój był nieco luźniejszy?jeśli chodzi o kogut-to czym został wypchany?a te elementy filcu przyszyte normalnie maszynowo?no właśnie i gdzie szukać takiego fajnego filcu?dzięki za wszelkie podpowiedzi-pozdrawiam. Ania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aniu - mój Syn w tej chwili nosi ubrania w rozmiarze 116, czasem 122 :] bluzę kupiłam niby 128 - ale jak widać na zdjęciach, nie jest jakaś długaśna ;) (tylko dość szeroka na moim chudzielcu)
ogólnie chciałam, żeby była dłuższa ;)

Czubek/kogut powstał z odprutej kieszeni, która była na brzuchu :] do środka napchałam watę :]

Jeśli chodzi o "buzię" - wyszukałam w sieci duży obrazek tegoż ptaka, trochę obrobiłam(nie potrzebowałam koloru, więc zrobiłam czarno-biały i tylko buzia bez reszty, później sam brzuszek) i wydrukowałam w 3 częściach poziomo(oczy z brwiami + dziób + brzuszek) :] bo na 1 kartce A4 nie miałabym odpowiednio dużego pyska :] http://www.my-bestgames.com/image-angry-bird-redpng-angry-birds-fanon-wiki.html

Dalej bawiłam się na zasadzie witrażu :] najpierw powycinałam elementy z papieru :] później na filcach odrysowałam je mydłem krawieckim :]
z czarnego filcu wycięłam obrys brwi, oczu i dzioba :] dalej uzupełniałam puste miejsca -czyli biały filc na oczy, dwa odcienie na dziób :] wszystko przyszywałam do czarnego filcu - ręcznie, bo ja akurat wolę coś szyć ręcznie niż na maszynie ;P (nigdy nie udało mi się opanować sztuki prostego szycia na maszynie ;))

później wycinałam z filcu brzuszek i bordowe dodatki :] ogólnie cała aplikacja była połączona ze sobą :] dopiero później naszywałam na bluzę :] (poza tymi 2 bordowymi plamkami na policzku/boku)

Jeśli chodzi o filc - z czystym sumieniem polecam przesympatyczną Sprzedającą na Allegro - DECCOrado :) wysłałam obrazek, napisałam o co mi chodzi :) i pomogła mi dobrać odcienie filcu :] nie byłam pewna na ile monitor przekłamuje odcienie ;) i Pani "na żywo" dobierała mi to co potrzebowałam :)

brałam 4 kolory w rozmiarze 20x30cm http://allegro.pl/filc-20x30cm-1mm-sutasz-76-kolor-co-20-ty-gratis-i3921490917.html
a czarny na wszelki wypadek wzięłam większy - 30x40cm

ogon zrobiłam z czarnej rękawiczki polarowej ;] obcięłam kciuk i mały palec ;) nie wypełniałam niczym - fajnie się majta jak Młody biega ;)

jakby co - pytaj :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusiu, dziękuję za szybki i rzetelny odpis :) od razu nasunęły mi się na świeżo pierwsze pytania :) z podanego linku od filców niestety nie widzę rozmiaru 30x40- czy kupowałaś go u tego samego sprzedawcy?a w praktyce właśnie ten cały czarny motyw nie mieści się w formacie 20x30?no i juz gotowy motyw piszesz,że przyszyłaś ręcznie-mogłabyś zdradzić ścieg (heh,wiesz jak już szyć to porządnie,by zaraz mi to dzieło nie odpadło;))? a ogonek i czubek też "poleciałaś" sprawnymi rączkami czy tu jednak potrzebna była maszyna :)? no i ostatnie na razie pytanko czy takie gotowe już dzieło można prać potem w pralce czy lepiej delikatnie w rękach?? z góry dziękuję za ponowne podpowiedzi :) pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ania - wczoraj odpisywałam Ci z telefonu i wyskoczyła mi blokada antyspamowa :/ i cały długi post wcięło :/

Wszystkie filce zamawiałam od tej Pani :) Jeśli teraz nie ma większego rozmiaru - napisz do Niej i zapytaj kiedy będzie mieć :] Jeśli chodzi o wielkość filcu - zmierzyłam wczoraj szerokość/wysokość czarnego obrysu, przykładając do niego mniejszy arkusz filcu 20x30cm :] na długość u nas spokojnie by wystarczył, na szerokość brakowałoby ok 1cm na wysokości brwi :] ale to oczywiście zależy jakiej wielkości będziesz robiła aplikację :] w każdym razie wolałam mieć więcej niż za mało ;P
cała moja przyszyta aplikacja ma wymiar ok 33 cm szerokości x 23 cm wysokości :)

wcześniej nie dopisałam o tym bordowym filcu :) bo dostałam od Pani takie paski gratis :) i z nich zrobiłam poliki i plamki :] (czyli miałam czarny, biały, bordowy, 2 na dziób i 1 na brzuszek)

do przyszycia aplikacji użyłam ściegu ręcznego "za igłą" :) http://www.youtube.com/watch?v=315Qh4A1gT0

czubek i ogonek też przyszywałam ręcznie - ściegiem jakby na okrętkę :] brzeg czubka/ogonka zawijałam pod spód i chowałam pod ściegiem :]

nasza bluza przeżyła 1 pranie w pralce, ze zwykłym proszkiem i płynem, w 40'C :] póki co nie było konieczności powtórzenia prania ;) widać, że aplikacja nie jest już taka "idealna" ;)
Pani od filcu doradzała pranie w płynie do wełny w 40'C i wirowanie 600. W razie plam na bluzie - najpierw ręczne pranie z jakimś odplamiaczem.
Nie suszyć na kaloryferze, bo filc się zniekształci.

pochwal się swoim dziełem ;]

pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i skończyłam moje małe-wielkie dzieła;) Oczywiście dzięki Tobie Agusia:) mam Czerwonego-bardzo podobny do Waszego i mam jeszcze Świnię-bo junior ma bzika na punkcie Świnek właśnie;) najlepiej na tą w kasku,ale wedle pomysłu Agusi łatwiej zrobić zwykłą bez kasku;) wstawiłabym te swoje dzieła tu na forum,ale nie wiem jak-a może z racji,że nie jestem zalogowana to po prostu nie ma takiej opcji.. no cóż,zainteresowanym bez problemu wyślę jakby co na wzór takie stworki na e-maila..z resztą to nie koniec tworzenia bo Młodzi (ma dwójkę ptakomaniaków;)) cisną jeszcze o Żółtego i Czarnego :) Jeszcze raz dzięki Agusia za wenę,doradztwo itp.. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podeślij zdjęcia do Agusi i ona wstawi (przepraszam Aga ale myślę że nie będziesz miała nic przeciwko mojemu pomysłowi).
Myślę, ze w przyszłym roku wątek ożyje na nowo i będzie super inspiracją.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ania chyba ściągnęłam Ciebie myślami ;) wczoraj chciałam podbić ten wątek i zapytać jak Ci poszło :)
Z przyjemnością wrzucę tu Twoje fotki :) wyślij mi na maila agusiagda@o2.pl

Aga - spoko ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wrzucam fotki dzieł Ani :))))) uważam, że kostiumy wyszły zajefajnie ;)

image

image

z Ani doświadczenia - bluza na kostium powinna być O KILKA rozmiarów WIĘKSZA :) także nie bójcie się kupować dużo za duże bluzy do przerobienia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Suuuper!!!!!!!
W przyszłym roku zabieram się za zrobienie takiej samej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajne Wam te ptaszyska powychodziły hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki :)

mój teraz coś mówi o kosmicznej bombie :P wiecie co to za stwór?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bomba to ten czarny,więc może jakaś kosmiczna = "starwarsowa" wersja;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ania wykonała kostium Bomby :) Podesłała mi zdjęcie miesiąc temu ale gdzieś mi się zagubiło na poczcie ;)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, ja w tym roku mam ten sam problem, chętnie odkupię strój dla czterolatka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
karolkaw - napisz do mnie na maila ;) agusiagda@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Piesek interaktywny-warto? (15 odpowiedzi)

Synek sobie zażyczył od Mikołaja,ale nie wiem czy warto. Taki jak on chce kosztuje 150zł,czy jest...

Odkładanie pieniędzy dla dziecka (23 odpowiedzi)

Rozważam odkładanie co miesiąc jakiejś kwoty dla dwójki moich smyków. Myślałam o 100 - 200 zł....

Ostrogi piętowe - jakie zabiegi najskuteczniejsze? (75 odpowiedzi)

Czy ktoś się borykał z tym problemem? Jakie zabiegi najbardziej pomagają?

do góry