Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Cena nie adekwatna do jakości i ilości wątek zamknięty Rozczarowało mnie ciasto z cytryny: wyschnięte ( długo musiało przeleżeć w...
~Walentyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 września 2016

Tort na chrzciny Córki- oceńcie sami wątek zamknięty Nie raz zdarzało mi się kupować małe torciki w cukierniach Deker na deser do...
~Piotr Trójmiasto
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 września 2016

rozczarowanie wątek zamknięty Dzisiaj wraz z synem i mężem odwiedziłam cukiernię Deker w Sopocie. Tragedia....
~Lola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lutego 2016

opinia byłego pracownika wątek zamknięty Jestem byłym pracownikiem tej cukierni. Ogólnie praca ok, zwłaszcza na...
~Pracownik
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 marca 2015

rozczarowanie wątek zamknięty Zamówiliśmy dziecku na roczek torta "Bzyk bzyk", tort był przepyszny. Dlatego...
~magdam
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 września 2013

Polecam! wątek zamknięty Kupiłem w ostatni weekend tort czekoladowy na przyjęcie dla Synka i wszystkim...
~Karol
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lutego 2014

T. Deker wątek zamknięty Ostatnio kupiłam tort na urodziny córki, udałam się do cukierni bez...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 listopada 2013

Ładnie, Sztucznie i Drogo... wątek zamknięty Wyroby Dekera ładnie wyglądają na talerzu, jednak smak jest sztuczny i za...
~balas
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lipca 2013

:) wątek zamknięty Pierwszy raz kupiłam od Dekera ciasta ok 2 lat temu, nie smakowały mi,...
~jj
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 września 2012

Polecam! wątek zamknięty Torty pyszne, dekoracje rewelacyjne, szczególnie dla dzieci. Najlepsze torty...
~Ola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 września 2012

Royal Caramel wątek zamknięty Kompletne dno, serio nie sadziłam, ze tak moge się przejechać na produktach...
~Ania
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 września 2011

Ciasta na święta wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z zakupionych ciast. Szybka realizacja zamówienia,...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2012

Przepyszne :) wątek zamknięty Przepyszne ciasta, w szczególności malinowa rozkosz :) goście na moim weselu...
~NIna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry