Widok

Tabletki na powiekszanie penisa jakie

Witam panowie.Szukam obecnie opinii na temat tabletek powiększającychh penisa:
jakie stosowaliście?
Po jakim czasie widzieilście efekt?
Oraz czy efekt sie utrzymał? Bo to ,że powiekszają to pewnie tak jest ale czy po kuracji to się utrzymuje czy z czasem wraca do poprzedniego rozmiaru? No i czy macie może porównanie z innymi metodami takimi jak na przykład pompki ?

A może są jakieś ćwiczenia ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proponuje zapoznać sie z artykułem pt. "Powiększanie Penisa Skuteczne Metody" - link: https://www.biotrendy.pl/powiekszanie-penisa/jak-powiekszyc-penisa-skuteczne-metody/ masz tam wszystko opisane bardzo dokładnie jesli chodzi o wszelkie sposoby na powiekszenie rozmiaru przyrodzenia tzn. od tabletek, po pompki, ekspendery, ćwiczenia rozciągające a kończąc na operacjach chirurgicznych i ich rodzajach, wiec powinieneś rozwiać dzięki temu swoje wątpliwości. A z tego co patrzyłem tam w artykule to ekspendery maja potwierdzone działanie przez przeprowadzone badania na grupach kontrolnych (patrz na przypisy w artykule). Pozdro
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

pompa
operacja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jest kilka artykułów opisujących zakres ćwiczeń które możesz zastosować.
Lepsze efekty osiągniesz przy pomocy środka Penilarge, który działa tak, że rozszerza ciała jamiste. Jest bezpieczny i mozesz w ten sposób powiększyć członka o około 3-4 cm.
Poczytaj sobie o nim.

No czytam czytam i opinie w wiekszosci przypadkow raczej pozytywne. Czy sam przyjmowales moze ten srodek? Po jakim czasie widziales efekty stosowania? I ile kosztuje kuracja? Jednego sie boje. Ze bede przyjmowal tabletki ale potem po zakonczeniu penis powroci do starej wielkosci.

Jeżeli chodzi o środek penilarge, to może nie jest najtańszy, ale rzeczywiście skuteczny.

też stosowałem. Przy regularnym działaniu naprawdę daje efekty . Sam byłem na poczatku dość sceptycznie nastawiony do tego rodzaju środków ale po dłuższym stosowaniu widzę naprawdę dobre efekty. Nie załamuj sie jak w pierwszym miesiącu nie bedzie żadnych .Trzeba to brać przez jkaieś 2 miesiące aby zobaczyć pierwsze działanie. Po kilku miesiaćach jednak jest bardzo dobre Moj penis sie powiększył o ponad 4 cm na długości.

Inne tematy z forum Zdrowie

Pilne!!! Stomatolog i narkoza!!! (26 odpowiedzi)

Witam wszystkich. Z góry informuję wszystkich, że to nie żart i niech nikt nie próbuje mnie...

Dobry dentysta! (6 odpowiedzi)

Dobry wieczór, proszę o polecenie dobrego dentysty prywatnie. Do dentysty planuje się udać Pan,...

Prosze o informacje . (4 odpowiedzi)

Czy ktos z Panstwa przyjmowal kapsulki z ekstratu z kielkow brokulow ? Jezeli tak to jakie sa...

do góry