Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
super zabawa wątek zamknięty Ciekawie spędzony czas w gronie przyjaciół, nowe doświadczenie, profesjonalna...
~Katarzyna Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 listopada 2018

Znakomity Wieczór Kawalerski! wątek zamknięty Serdecznie polecam spotkanie na strzelnicy pod opieką Piotra! Rozrywka na...
~Marcin Kawaler
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 września 2018

Polecam!! wątek zamknięty Pierwszy raz byłam na strzelnicy i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona....
~Kaja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 września 2018

Polecam!! wątek zamknięty Bardzo polecam, profesjonalna załoga. Różnorodność broni, duży fun z...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 września 2018

Bardzo dziękuję za świetne urodziny! :) wątek zamknięty Profesjonalna i bardzo przyjazna obsługa klienta, wszystko wyjaśnione...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2018

Najlepszy prezent dla ukochanego oraz świetna zabawa dla mnie wątek zamknięty Super klimat, sympatyczna i profesjonalna obsługa, wszystko jest przez...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2018

Prezent dla Świadka wątek zamknięty Super atmosfera, spory arsenał, przednia zabawa. Polecam
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 lipca 2018

Super! wątek zamknięty Bardzo polecam, profesjonalna załoga. Różnorodność broni, duży fun z...
~Benita Szczygielska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 maja 2018

Świetna zabawa! wątek zamknięty Profesjonalne przygotowanie i szkolenie, a poczucie humoru prowadzących...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 maja 2018

Panieński wątek zamknięty serdecznie polecam! Zabawa przednia! Zabrakło tylko jakichś krzesełek dla Pań...
~Magda w welonie
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 maja 2018

Polecam ! wątek zamknięty Tydzień temu spędzilyśmy w strzelnicy Tajfun parę godzin w ramach...
~Aga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 maja 2018

Polecam! wątek zamknięty Miałam przyjemność uczestniczyć w Panieńskim w ramach którego poszłyśmy na...
~Emilia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 maja 2018

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Pierwszy raz byłem na strzelnicy i bylem bardzo pozytywnie zaskoczony....
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 maja 2018

Polecam! wątek zamknięty Bardzo profesjonalnie prowadzone zajęcia, z zachowaniem wszelkich zasad...
~Wojciech Dz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 maja 2018

Bardzo dobra strzelnica wątek zamknięty Byłem pierwszy raz na strzelnicy. Naprawdę świetnie się bawiłem. Cena bardzo...
~Stanisław
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 maja 2018

Strzelinca tajfun wątek zamknięty Bardzo miła atmosfera, bez zbędnego pospiechiu. Duży asortyment, możliwość...
~Marcin Górecki
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 maja 2018

Świetna integracja! wątek zamknięty Wybraliśmy strzelnicę na integrację firmową i to był strzał w dziesiątkę -...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 maja 2018

polecam! wątek zamknięty spotkanie na strzelnicy odbyło się w miłej atmosferze, a co najważniejsze...
~Kamil
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2018

Świetna strzelnica! wątek zamknięty Gorąco polecam strzelnicę Tajfun! Bardzo profesjonalne podejście a zarazem...
~Pati
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2018

Polecam!!! wątek zamknięty Firma godna polecenia. Szkolenie odbyło się w miłej atmosferze a zarazem...
~Marzena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry