Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nikola - ocena Najlepsza kawka jaką dotąd piłam! Do tego przemiła, pomocna obsługa! Każdemu...
~Nikola
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 15 listopada 2023

Tomek - ocena Zdecydowanie polecam!
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 20 października 2023

Michał Olejnik - ocena Niezwykle aromatyczna kawa, zdecydowanie polecam. Jestem miłośnikiem kawy i...
~Michał Olejnik
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 20 września 2023

AneczkaSz - opinia wątek zamknięty Zamawiam tu swoją ulubioną kawę Brazil Cerrado. Jest kremowa o posmaku...
~AneczkaSz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 lipca 2021

don matteo - opinia wątek zamknięty Parzę kawę w aeropressie, a w tej palarni oferują zestawy konkretnie pod taki...
~don matteo
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 czerwca 2021

Olaaa - opinia wątek zamknięty Dla mnie kawa rewelacja, teraz już tylko tu ją zamawiam! Obsługę mają miłą,...
~Olaaa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 czerwca 2021

PanPiotr - opinia wątek zamknięty Każda z kaw, którą próbowałem wyróżniała się ciekawym smakiem. Najbardziej...
~PanPiotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 maja 2021

stokrotka - opinia wątek zamknięty Najlepszy sklep, w którym można kupić kawę. Mają różne mieszkanki kaw, do...
~stokrotka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 maja 2021

Cecylia - opinia wątek zamknięty Przepyszna i aromatyczna kawa w przystępnej cenie, którą zamawiam regularnie! :)
~Cecylia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2021

Malina11 - opinia wątek zamknięty Jestem kawoszem i i ostatnio testuję różne ziarna do mojego ekspresu. Na te...
~Malina11
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 kwietnia 2021

olo - opinia wątek zamknięty Kawa jak z kawiarni we własnym domu, dzięki subskrypcji nie trzeba pamiętać o...
~olo
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 marca 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Dawno nie trafiłam na tak dobrą kawę o bogatym aromacie. Przetestowałam już...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 marca 2021

KM - opinia wątek zamknięty Oprócz kawowych blendów firma oferuje fajne akcesoria dla kawoszy np....
~KM
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 lutego 2021

Jakub - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra kawa o wyrazistym smaku i aromacie. Warto zamówić, przetestować...
~Jakub
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lutego 2021

Mona - opinia wątek zamknięty W mieszance single Peru Cajamarca da się wyczuć nuty gorzkiej czekolady,...
~Mona
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 stycznia 2021

Pablo - opinia wątek zamknięty Piję zakupiony tu zestaw 3×250 pod espresso w kolbowym ekspresie- nie mam...
~Pablo
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 grudnia 2020

Natallka - opinia wątek zamknięty Bogata oferta świeżo palonych kaw :) Każdy bez problemu znajdzie odpowiedni...
~Natallka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 grudnia 2020

sarka - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra jakościowo kawa w przystępnych cenach. Jest pięknie zapakowana,...
~sarka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 listopada 2020

Izabela - opinia wątek zamknięty Zamawiam wasze kawy regularnie! Przepyszny smak, wyrazisty aromat i cena,...
~Izabela
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 listopada 2020

Marcysia - opinia wątek zamknięty Nie wyobrażam sobie zacząć dnia bez wypicia waszej kawy. Stawia raz dwa na...
~Marcysia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 października 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry