Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Natalia - opinia wątek zamknięty Po raz pierwszy skorzystałam z cateringu na Święta zamówiłam kilka potraw...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 stycznia 2021

Aga - opinia wątek zamknięty Dziękujemy przemiłej obsłudze za wieczór walentykowy. Spisaliście się na...
~Aga
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 lutego 2020

justyna - opinia wątek zamknięty Dwukrotnie miałam „przyjemność” jeść na Czarnej perle. Byłam tydzień po...
~justyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 stycznia 2020

Natalia - opinia wątek zamknięty Miejsce klimatyczne, mozna posluchac szant w gronie znajomych, wypic grzanca,...
~Natalia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 listopada 2019

Przykra niespodzianka . wątek zamknięty Na urodziny dostałem od córki voucher na kolację na statku pod nazwą Czarna...
~Andrzej
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 października 2019

Super miejsce! wątek zamknięty Super miejsce, bywałem wielokrotnie! Jeśli chcecie poczuć prawdziwy morski...
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 grudnia 2018

Super miejsce ! wątek zamknięty Gorąco polecam Tawernę Czarna Perła. Gościłam zarówno na wieczornej imprezie...
~Gosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 listopada 2017

wesele wątek zamknięty Jakież było moje zdziwienie kiedy znajomi zaprosili nas na wesele urządzane...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lipca 2016

Miejsce nietypowe, godne polecenia wątek zamknięty Na Tawerne trafiłam przez przypadek. Miejsce chyba mało znane Gdańszczanom...
~Dominika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 października 2015

Gorąco polecam! wątek zamknięty Wspaniałe miejsce dla fanów szant, folku morskiego i muzyki biesiadnej! Na...
~Rodzina z Gdańska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 października 2015

Cudownie - wesele na Perle! wątek zamknięty Kochani byliście wspaniali! Wesele na Czarnej Perle to rewelacyjny pomysł,...
~Roma
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 września 2013

Katarzyna ze znajomymi ze Szczecina - opinia wątek zamknięty Polecam, i milo wspominam pobyt w Trójmieście a przede wszystkim zabawę przy...
~Katarzyna ze znajomymi ze Szczec
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lipca 2012

Gorąco Polecam!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Niesamowita atmosfera, muzyka na żywo i szalenie miła obsługa;) Gorąca perła...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 czerwca 2012

Serdecznie polecam ! wątek zamknięty Jest to jedyna w swoim rodzaju tawerna , świetna zabawa przy cudownych...
~Szantyfanka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 maja 2012

Super miejsce wątek zamknięty Czarna Perła to jedno z niewielu miejsc w Gdańsku, nawiązujących do morskiego...
~Stefan
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 maja 2012

Syf, kiła i mogiła. wątek zamknięty Niestety muszę zgodzić się z powyższymi negatywnymi opiniami. Miejsce to...
~Rozczarowana
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 maja 2012

wielki pozytyw! wątek zamknięty Restauracja godna polecenia! Jedzenie, muzyka, obsługa rewelacja! Jeszcze...
~jasmina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 maja 2012

Oba statki - Lew i Czarna Perła są super wątek zamknięty jak się to mówi - MUCHA NIE SIADA :) Serdeczne pozdowienia dla dwóch...
~Maka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 maja 2012

To już nie to co kiedyś... wątek zamknięty Stało się. Tawerna z bardzo fajnego miejsca, które kiedyś miało swój...
~Gogol
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 maja 2012

gdanszczanin wątek zamknięty moja opinia wspaniala atmosfera kuchnia super
~gdańszczanin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 maja 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry