Widok

Tchórz, głupiec czy człowiek chory umysłowo?

Pewien forumowicz, stary wiekiem, jeszcze starszy mentalnością. Człowiek pałający nienawiścią do wszystkich i wszystkiego.

Nienawidzi prawicy i lewicy, nienawidzi ludzi, którzy coś osiągnęli, jeśli masz auto jesteś jego wrogiem, jeśli masz dom lub ładne mieszkanie - jesteś jego wrogiem, jeśli lubisz podróżować po świecie - jesteś jego wrogiem. Sfrustrowany stary człowiek, który nie potrafił życiowo i zawodowo osiągnąć nic. w apogeum swojej wściekłości pisał tu jak to źli ludzie wyjeżdżają do SPA.

Innym razem wściekły pisał, że "zawsze znajdzie czas żeby dokopać postkumunie. Tu warto zwrócić uwagę na dwie kwestie:
1. kto jest postkomuną? ci, którzy dzieciństwo w tejże komunie spędzili a wykształcili się w lata 90. a kto postkomuną/komuną nie jest? ten, który większość życia w komunie spędzi, ten co wszystko komunie zawdzięcza - całą edukację.
2. w związku z przytoczonym cytatem ja i kilka innych osób zapraszaliśmy szanownego autora na spotkania żeby mógł nam "tyłki skopać" skoro tą postkomuną jesteśmy, tych propozycji było kilkanaście. dzielny wojownik zaproszenia nie przyjąć. jak zatem chce "skopać tyłki postkomunie"? pisząc na forum :)

Czy nasz dzielny forumowicz jest więc tchórzem? Pytanie retoryczne.
Czy jest głupcem? Czytając jego wypociny poprzeklejane z bolszewickich portali i pseudonaukowy bełkot należy odpowiedzieć, że tak.
Czy jest chory umysłowo? Patrząc na stopień nienawiści i ramy tej nienawiści i frustracji wydaje się, że należy temu człowiekowi pomóc medycznie i to bardzo pilnie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wszystkim frustratom zycze milego poczatku tygodnia :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tchórz tchórzem zostanie............
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

E-sport dlaczego gry online zostały uznane za dyscyplinę sportową? (4 odpowiedzi)

E-sport oznacza sport prowadzony w formie elektronicznej. Podobne rozwiązanie staje się oczywiste...

Macie jakieś doświadczenie z zarządcami nieruchomości w Trójmieście? (3 odpowiedzi)

Macie jakieś doświadczenie z zarządcami nieruchomości w Trójmieście? Jeśli możecie coś pod tym...

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

do góry