Widok

Techno Blokada | Gdynia

Rozrywka Temat dostępny też na forum:
[lead]Społeczność skupiona wokół muzyki elektronicznej zawsze stawała murem za szeroko pojętymi prawami człowieka, mniejszościami, wolnością i prawem. Dlatego i tym razem działamy w słusznej sprawie, która nie powinna być tłem dla wydarzenia, a jego głównym punktem, czyli #muremzakobietami.[/lead]Zapraszajcie znajomych, dzielcie się wydarzeniem i widzimy się w najbliższy piątek na Skwerze ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Będziemy!

Ale trzymamy kciuki za dobre nagłośnienie, bo inaczej klapa!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 10

Tylko niech to ma sens. Jak zrobicie z tego party, zrobicie krzywdę wszystkim protestującym. Na pewno to wywloką w mediach przeciw protestującym. Proszę, z głową!!!!!!!!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 6

W Gdańsku był dj na protestach i techno...zrobiła się impreza...to nie pasuje mi do protesty.protestujemy w ważnej sprawie aborcja,niepełnosprawni.... tak samo uważam że nie powinny tak protesty wyglądać...przez to zniechecicie ludzi do protestów...może młodzieży się spodoba,ale od 30 plus to może przynieść odwrotny skutek.pis będzie się śmiał...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

dzielcie sie wirusami

impreza techno będzie gdzie kupić działkę dobrej zabawy
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Protest powinien mieć przekaz,ale jeśli już to może piosenki z przekazem a nie dyskoteka.to będzie mieć odwrotny skutek.poruszamy trudny temat i techno mi do tego nie pasuje.mamy tyle polskich piosenek...które powstawały w czasie stanu wojennego.je trzeba wykorzystać ludzie znają teksty i by śpiewali to lepsze od kto nie skacze ten za pisem hop hop hop .może Kaczmarskiego lub inne piosenki o wolności...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czymś trzeba przyciągnąć młodzież

Marketing na 5!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest

Chyba jakiś żart. Ktoś robi krecią robotę
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

jakos trzymałam wasza stronę

ale widzę, że wasze działania dążą wyłącznie do wywołania zamieszek rękami dzieci i młodzieży,
jedziecie w dół
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

areszt i wyrok dla organizatorów

w czasie pandemii imprezki sobie robią, macie krew na rękach
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry