Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
mini wieża naprawa Czy jest tu ktoś kto zna się trochę na nie najnowszym sprzęcie typu mini...
asienka16
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 grudnia 2016

BHP elektroniki Jest BHP z obsługi komputera, a czy jest z obsługi smartfona? Co do czasu,...
~Darek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 listopada 2016

Peszel 36/32 Witam, Czy orientuje sie moze ktos z forumowiczow gdzie moge dzisiaj(tj,...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 listopada 2016

Oprogramowanie szpiegowskie POMOCY Witam potrzebuje pilnie pomocy w zlokalizowaniu programu szpiegowskiego z...
user_138512576899
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 października 2016

Siostrzyczka szczeniaczka uczniaczka - jak naprawić serce? Czy ktoś z Was wie jak naprawić serce?nie swieci :(
~Natka
7

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lutego 2016

zamienniki w empiku Normalnie w Empiku możesz kupić tanio zamienniki tuszy Asarto, i to...
~Hanzo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 września 2016

Odradzam! http://www.remoteadmin.pl...
~Lulek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 września 2016

kupie uszkodzonego lenovo y550 kupie uszkodzonego lenovo y550
~hubert
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2016

LTE - nie polecam LTE w Baninie darujcie sobie. o 18 na 3g działa szybciej niż LTE. Sprawdzałem...
~Lucas
19

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lutego 2016

naprawa aparatu fotograficznego Witam! Gdzie w Gdańsku mogę podejść, żeby ktoś powiedział mi, czy opłaca...
~basiula
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lipca 2016

potrzebuję pomocy fachowca do upgrade komp. stacjonarnego Planuję nieco unowocześnić swojego peceta, który służy mi głównie do pracy,...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lipca 2016

jak pozbyć się z kompa netcrawl ads? jak ktoś wie jak wie pozbyć tego ustrojstwa proszę o radę:)
~joanna
7

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2014

Specjalista informatyk poszukiwany czy znacie może jakiegoś specjalistę przez duże S lub laboratorium...
~syrenka83
5

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2014

telewizor Pytanko gdzie mogę sprzedać telewizor na części plazmowy 38 cali ,wypalił...
~ewelina
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 czerwca 2016

matryca emachines e725 Czy wie ktoś gdzie naprawię świetlówki w laptopie emachines e725?
~marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 maja 2016

Pomoc informatyczna Witam, jestem studentem informatyki, oferują pomoc przy: -usuwaniu wirusów...
~Zbyszko z Bogdańca
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 maja 2016

Kamerki do monitoringu - jaki system? wątek zamknięty Jaki system kamer: IP, analogowe czy hybrydowe polecilibyście do monitoringu...
~igor
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 marca 2016

Biometria - rozpoznanie linii papilarnych (odcisk palca), oko, głos, itd. Dla zainteresowanych tematem, polecam obszerny artykuł na temat technologii...
~Jacek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2016

Lista płac - program Może ktoś tutaj się orientuje, przerabiał ten problem. Potrzebuję programu do...
~bawar
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2016

Puste tusze/Puste tonery Witam, Poszukuje osób, które posiadają puste tusze lub tonery. Chętnie...
~bizgho
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry