Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
naprawa aparatu fotograficznego? Czy ktoś oddawał do naprawy aparat fotograficzny typu Sony ? Po upadku...
~jolka
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 września 2014

zgubiona karta do aparatu na westerplatte witam, wiem, ze szanse odzyskania karty są nikłe, ale moze jednak... dziś...
~Natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2014

Zamiana dvd na blu ray-czy to możliwe? wątek zamknięty Witam, niestety w wyniku kilku komplikacji mamy dvd weselne bardzo kiepskiej...
~Anna
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 lipca 2014

Gdańsk: znalazłam telefon motorola (9.08.2014) Wiem, że należy do faceta o imieniu Robert, który z piątku na sobotę był w...
~Ola
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2014

Pęknięty wyświetlacz w tablecie Witam Po upadku pękł mi wyświetlacz w tablecie marki Asus i nie działa...
~Eruverio
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2014

Gdzie można naprawić drukarkę? Zepsuła się drukarka Canon, świetnie drukowała zdjęcia, warto naprawiać? I...
~j.a.
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lipca 2014

samsung s advanse - wyświetlacz, gdzie wymienię? witam gdzie najtaniej i za ile moge wymienic wyswietlacz do tego tel. lub...
~janek
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 czerwca 2014

Dobry bezpłatny program do kompresji - szukam Szukam jakiegoś dobrego bezpłatnego programu do pakowania i rozpakowywania...
Syrenka16
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 czerwca 2014

Wypożyczenie sprzętu foto - gdzie? hej, mam pilna sprawe-szukam obiektywu szerokokatnego na najblizszy piątek w...
gdanska83
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 czerwca 2014

samsung s advanse witam moze ktos wie gdzie i czy mozna oplacalnie wymienic w tym tel...
~jaja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 maja 2014

~kris
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2014

Kupno Laptopa Witam chciałam kupić laptopa lecz się na tym nie znam ma być nie drogi bo to...
kgorzynska6
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2014

Poszukuję speca od komputerów:) Mój kochany laptop strasznie się zrobił powolny, nie łączy z internetem, a ja...
~mama
6

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2014

Jaki laptop najlepszy Witam proszę o radę,jaki laptop najlepszy do 2tys.zł. Z góry dziękuję za...
~Ania
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2014

~jjj
18

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 listopada 2012

Ile kosztuje naprawa zalanego laptopa, bo chyba chca mnie naciagnac?? wątek zamknięty Moja cora wylala mi na laptopa moja kawe mlekiem, zanioslam obok mnie do...
sanszajn
19

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 lipca 2011

Blokada numerów. Witam, mam pytanie. Wie ktoś może was, jak można zablokowac numer w sieci...
Niuuń
8

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 marca 2011

Blokowanie pop up wątek zamknięty Bardzo fajnie się Was czyta. Długo nie miałem odwagi pisać, ale bardzo...
~mart
4

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 1 grudnia 2003

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry