Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szkolenie z program Subiekt GT Szkolenie z program Subiekt GT. Czy zna ktoś ten program i mógłby udzielić...
agus878
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 marca 2018

[2018] budki telefoniczne Czy są gdziekolwiek w Trójmieście sprawne budki telefoniczne?
~Gość
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lutego 2018

Stare DVD. Cześć Podczas świątecznego sprzątania, natknąłem się na mój odtwarzacz DVD...
piotrovvicz
5

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 grudnia 2017

Problem z kablem TV Dzień dobry, Mieszkam na Chełmie w bloku należącym do Spółdzielni. Działa w...
piotrovvicz
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lutego 2018

Tokarz w okolicach Gdyni, który robi pojedyncze sztuki? Cześć. Szukam tokarza, który wytoczy mi kilka tulejek z mosiądzu w okolicach...
~Jarek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 stycznia 2018

Czujniki do domu? Cześć Wam, chcę się dowiedzieć czym kierować się przy wyborze czujnika czadu...
avatore
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 grudnia 2017

Uszkodzony laptop Do wymiany wentylator, czy jest ktoś w Baninie, by się tym zajac
~deni
13

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 listopada 2015

Zlece podłączenie drukarki Szukam kogoś kto przekieruje mi porty w routerze upc tak aby drukarka...
~xx
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 listopada 2017

Profinman Inowrocław Witam, co sądzicie na temat tej firmy transportowej? A dokładnie na temat...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 listopada 2017

banknot 500 pln Hej! Czy wszystkie wpłatomaty przyjmują (już! Od lutego 8 mcy) Jaśka 3ciego...
~lukrecja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 października 2017

UPC czy Orange ? którego dostawce polecacie do tv i internetu domowego w Gdańsku?
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 października 2017

Antena pokojowa - brak tv Czy ktoś odbiera tv na zwykłej antenie pokojowej? U mnie jest tak, że jednego...
~Mk
14

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lutego 2016

Laptop - jaki kupić? Hey, z racji tego, że mój laptop już ledwo "zipie" muszę sprawić...
~Marta
6

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 października 2014

Jaki kurier do Niemiec Mam kilka rzeczy, które chcialbym przesłać bratu do Niemiec. Możecie polecić...
~evergreen
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lipca 2017

Potrzebny mi dobry program antywirusowy Darmowy jak najbardziej :) Tylko nie avast, jakies pomysły?
stokrota15
13

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 czerwca 2014

Blackberry z30-gdzie do dostanę? Witam, orientuje się ktoś może, gdzie w Trójmieście jest sklep w którym mogę...
~anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lipca 2017

Naprawa komputera PC Zleca wymianę chłodzenia w CPU w komputerze PC Jak najszybciej (Pilne)...
~Jan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2017

Bezpieczeństwo pracy Cześć. Znacie jakiś sklep w Trójmieście z porządnymi produktami BHP?...
~Jan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 czerwca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry