Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tenis ziemny Poszukuję chętnych do gry w tenis ziemny.
~Rocket
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 stycznia 2015

Tenis Gdańsk Borkowo & Chełm Witam, Czy ma ktoś ochotę zagrać na balonie u Stangiela w Borkowie lub w...
~Zayed
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lutego 2016

Korty tenisowe - otwarte dla wszystkich - gdzie? Hej, szukam kortów tenisowych na które można się wybrać bez specjalnego...
~A.
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2015

Tenis stołowy Witam, poszukuję partnera do gry. Grałem regularnie przez 2 lata kilka lat...
~Jacek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 listopada 2015

Szukam partnera do gry Szukam kogoś kto lubi grać w tenisa i chciałby pograć od czasu do czasu....
~Adrian
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 listopada 2015

Tenis Witam! Czy jest jakaś osoba, zainteresowana wspólną gra w tennisa ziemnego...
~Student
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 października 2015

Szukam partnerki/-ra do gry w tenisa_korty MOSiR Gd. Chełm Szukam partnerki/-ra do gry w tenisa na kortach MOSIR w Gdańsku Chełmie, 2...
Iga_Gdansk
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 czerwca 2015

Tenis stołowy amatorsko/rekreacyjnie witam, szukam osob chetnych do pogrania w tenisa stolowego na gdyni obluze...
~korjaw
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 września 2015

Ostatnie miesiące gry Czy jest tu kobieta chętna do wykorzystania ostatnich miesięcy gry na...
~Rocket
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 września 2015

Osoby niepełnosprawne - tenis czy wiecie może gdzieś w Gdyni są korty albo miejsca gdzie osoby poruszające...
~Krejzolka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 lipca 2015

tennis ziemny Ktoś chętny,aby pograć w tenisa ?
~Bob
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 października 2014

Szukam partnera do tenisa ziemnego poziom początkujący +. Trójmiasto + okolice. chromosmek@op.pl
~Piotr
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 maja 2015

Tenis ziemny - poszukiwana partnerka Szukam partnerki do gry w tenis ziemny. Najchętniej poziom średnio zaawansowany.
~Ad
6

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 listopada 2014

Sparingpartner/ka w Gdańsku (tenis ziemny) Szukam sparingpartnera/ki do gry w tenisa ziemnego w lipcu na terenie...
~Mateusz
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lipca 2015

Tenis stołowy Gdańsk Witam. Szuakm osób do gry w tenisa stołowego. Narazie nie wiem gdzie mozna...
~Paweł.B
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 czerwca 2015

Rakieta - pytanie Ostatnio na treningu zauważyłam że do środka mojej rakiety wpadły jakieś...
~Camilia
7

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lipca 2015

Szukam trenera tenisa stołowego. Poszukuję trenera tenisa stołowego dla 11 - latka , na indywidualne treningi...
~mama
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2015

Tenis ziemny Witam, Poszukuję osoby do gry w tenisa ziemnego. Mam 28 lat, mieszkam na...
~szymek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2015

Sparingpartner - tenis ziemny Poszukuję partnera/ki do gry w tenisa ziemnego. Poziom średniozaawansowany -...
Zuzuu
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 marca 2015

tenis hej! z checia pograłabym z kimś w tenisa. Kiedys grałam całkiem ok, teraz...
~Asia
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 października 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry