Terapia Manualna

Masażyści Rehabilitacja

Gdańsk, Arkońska 12A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Lucyna - opinia wątek zamknięty Jestem po kolejnej wizycie u Pana Tomasza i kłaniam się nisko za ulgę której...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 grudnia 2021

Jan - opinia wątek zamknięty Byłem u Tomka dwa razy i w obu przypadkach efekt było czuć natychmiastowo....
~Jan
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 grudnia 2021

Anna Sałuda - opinia wątek zamknięty Witam. Pan Tomek to mistrzostwo. Mam 55 lat dzięki Niemu minęły wieloletnie...
~Anna Sałuda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 września 2021

Tomasz I. - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam, zabieg jest intensywny, ale bardzo efektywny.
~Tomasz I.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 maja 2021

Jacek , neurolog - opinia wątek zamknięty Goraco polecam, wielkie zaangazowanie i umiejetnosci, wnikliwe badanie...
~Jacek , neurolog
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 kwietnia 2021

Bożena T. - opinia wątek zamknięty Jestem starszą osobą po osiemdziesiątce, emerytowanym lekarzem. Miałam wiele...
~Bożena T.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 marca 2021

Ilona - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i empatyczne podejście do pacjenta. Przez dłuższy czas...
~Ilona
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 listopada 2020

Ewa W. - opinia wątek zamknięty Udar - niedowład ręki. Pan Tomek z Gdańska posiada obszerną wiedzę z zakresu...
~Ewa W.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 listopada 2020

Carla Modry - opinia wątek zamknięty Trafiłam do Tomka z potwornym bólem w klatce piersiowej(czułam ucisk ,nie...
~Carla Modry
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 września 2020

Marcin - opinia wątek zamknięty Pan Tomasz to fachowiec, który jest pasjonatem tego co robi. Umiejąc...
~Marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2020

Dorota - opinia wątek zamknięty Jestem w trakcie terapii haluksa - z sesji na sesję terapie są coraz mniej...
~Dorota
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 lipca 2020

Kriss K - opinia wątek zamknięty Pan Tomasz jest z najwyższej półki. Mialem wczesniej rehabilitantów, ale nie...
~Kriss K
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 czerwca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry