Widok

Tesciowa sie wyprowadziła na stałe, zostalismy postawieni przed faktem dokonanym, nienawidze jej za to

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
W moim małżeństwie było wszystko wspaniale dopóki nie przyszło o pomoc przy synu, który się urodził (największy skarb)i niestety nie stać nas na opiekunkę, oboje pracujemy i pomocą są jedynie moi rodzice no i teściowa. Od początku teściowa migała się jak mogła, kombinowała jak koń pod górę co zrobić, żeby nie przyjechać (ma ona obecnie 63 lata) i argumentem było np. \"mam operacje i po niej przecież dziecku nie pokarzę\"- syn miał wtedy 6 miesięcy, potem były wyjazdy na wieś, wesela rodzinne, które trwały po dwa tygodnie, a moi rodzice dzień w dzień oprócz soboty i niedzieli. Zaczęły się problemy. Parę razy złapałam teściową na drobnych rodzinnych kłamstwach, udawała wtedy cukrówkę (nadmieniam że jest typowym moherem). Między mną i mężem pojawiły się zgrzyty, ale dla dobra sprawy jakoś to ciągnęliśmy. Apogeum nastąpiło 02.01.2022r. teściowa przyjechała i mąż wrócił wieczorem z pracy, oznajmiła, że nie wie co ma zrobić bo brat zaprosił ją do siebie za granicę. Na drugi dzień przypadkowo dowiedzieliśmy , że ma już kupiony bilet i wyznaczony termin wyjazdu. Wytrzymałam 5 lat i jakieś 20-ścia problemów mniejszych i większych, ale....... Powiedziałam jej co o niej myślę , o jej wyczynach, kłamstwach postępowaniu w obecności mojej go męża, jej syna i.... mój mąż stanął po stronie matki. Otwarły mi się oczy i wiem jedno- jak chcesz pomóc teściowej to dociśnij wieko do trumny. Wcześniej zawsze mogła i wykorzystywała moja pomoc na ile się dawałam i po co to wszystko. Teściowa i tak pojechała, z mężem żyjemy jak pies z kotem i nie wierzę w dobre teściowe. I wg mnie ona nie ma zamiaru wrócić. Mieszkanie tez wynajela mimo iz widzi ze my gniezdzimy sie w kawalerce jej - jej 2 mieszkanie - a tam mieszkala sama w 3 pokojach!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Powiem jak zawsze wrednie, ale... Czy zanim urodzilo sie dziecko zapytałaś teściową czy wyraża chęć opieki nad dzieckiem? Czy założyłaś, że skoro jest babcia to z automatu ma obowiązek się zajmować wnukiem? Babcie mogą pomagać, ale nie mają takiego obowiązku. Jeśli ona nie chce to czemu ją zmuszałaś? Może właśnie dlatego zwinęła się do drugiego syna żeby się uwolnić od was, żeby wreszcie mieć spokój i robić to, na co ma ochotę?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://forum.trojmiasto.pl/Poszaralam-sie-z-tesciowa-ocencie-prosze-bo-juz-nie-mam-sil-t1070224,1,16.html

Poza tym czegoś nie rozumiem. Tu w twoim wątku / link wyżej/ ledwo co założonym napisałaś, że mieszkacie z teściowa na 2 pokojach, u niej. A w tym żalisz się, że mieszkacie w jej kawalerce, a ona wredna wynajęła swoje 3 pokojowe mieszkanie zamiast wam je oddać do zamieszkania. Do do cholery dziewczyno gdzie wy mieszkacie i która wersja jest prawdziwa?? Bo IP jest te samo, obojętnie jak się podpiszesz każdy widzi, że to ta sama osoba pisze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powinnaś być wdzięczna teściowej że zajmowała sią twoim dzieckiem przez jakiśczas.Za wychowanie dzieci odpowiadaja rodzice ,zatrudnij nianię.Każdemu jest ciężko ,trzeba sobie radzić .Teściowa ma prawo do własnego życia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkasz w kawalerce ktora należy do teściowej? To masz super. Wiesz ile kosztuje wynajem na wolnym rynku ? Niektórzy muszą naprawdę bulić z wlasnej kady zeby mieć gdzie spać.
Nie wiemy ile emerytury ma tesciowa- moze wynajem drugiego mieszkania pozwala jej kupić jedzenie i lekarstwa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

chyba ktoś zrobił sobie dziecko, nie umiejąc samemu o nie zadbać i się zatroszczyć. Dziadkowie nie mają żadnego obowiązku zajmować się TWOIM dzieckiem, to pomysł tylko w twojej głowie. A tym bardziej, nie ma obowiązku oddawać ci swojego mieszkania. Cóż, trzeba było może wpierw zarobić, a potem robić sobie dziecko? My czekaliśmy z tym do 30, właśnie by się dorobić, by nie szarpać sie o każdą złotówkę i nie mieszkać w kawalerce
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Prawo rodzinne-adwokat (3 odpowiedzi)

Jeśli ktoś zna naprawdę godnego polecenia adwokata od spraw rodzinnych, to proszę o informację,...

Ginekolog Katarzyna Zielińska - opinie (32 odpowiedzi)

Czy ktoś ja zna, miał z nią do czynienia? Chodzę do niej, ale nie mogę jej rozgryźć... Przyjmuje...

in vitro (4 odpowiedzi)

Dzień dobry. Przeszłam 2 implantacje in vitro, niestety bezskutecznie. Mam pytanie, kto...

do góry