Widok

Teściowie

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Mam problem z treściami, mieszkamy z mężem i z dzieckiem u nich ale osobny budynek,tylko wspólne podwórko. Do męża i w jego oczach mnie oczerniaja, tak jakby on był ślepy, że sobie wziął taką żonę ponieważ w ich oczach jestem nie pracowita osobą, o dziecko nie dbam,mężowi do pięt nie dorastam,nic nie potrafię nie nauczona jestem roboty (mają gospodarkę, moi rodzice nie mają) Mąż nie staje w mojej obronie, gdy jemu to mówią i on mi to powtarza i z tego powodu są kłótnie, bo wg niego oni mają rację,mimo tego,że nie leżę całymi dniami i staram się im pomóc gdy dziecko śpi w ciągu dnia. I to przeważnie tak gadają na mnie do niego gdy jadę na dzień lub dwa do swojej mamy z dzieckiem. Już nie daję rady psychicznie, ogólnie mam z nimi dobre relacje i dobre zdanie o nich,w moją stronę od nich nigdy nic nie usłyszałam, że robię coś nie tak. Z góry przepraszam że chaotycznie napisane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są tacy paskudni, mąż to samo. A przed ślubem nic nie zauważyłaś? Teściowie się nie czepiali? Nie podpuszczali synka na ciebie? Mąż dopiero po ślubie stał się taki? Po przeprowadzce? Po narodzinach dzieci? Od czego się zaczęło?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety tak się bardzo często kończy mieszanie z lub przy rodzicach/teściach. Moim zdaniem nie jest to zdrowy układ. Jest kilka rzeczy które mogłabyś zrobić, ale łatwo napisać, a wiem, że trudniej wprowadzić w życie. Przede wszystkim porozmawiaj z mężem, nie może być tak, że psychicznie nie dajesz rady. Bo w końcu się wszystko rozsypie, Ty się rozsypiesz. Jaki jest statut tego domu, gdzie mieszkacie? Wasz, teściów? Można sprzedać lub po prostu się wyprowadzić i wynająć ciasne mieszkanko, ale ze świętym spokojem. Po drugie, możesz oddać dziecko do żłobka/przedszkola i pójść do pracy i się skończy pomawianie, że jesteś leniem.
Działaj, działaj, bo się wykończysz.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Internetowa apteka - proszę o opinie. (60 odpowiedzi)

Dziewczyny czy robiłyście kiedyś zakupy w aptece internetowej Gemini ? Czy jesteście...

Leśny Żłobek (6 odpowiedzi)

Witam Czy ktoś ma/miał dziecko w Leśnym Żłobku na Morenie. Czy jesteście zadowoleni, ile kosztuje...

Ginekolog Katarzyna Zielińska - opinie (32 odpowiedzi)

Czy ktoś ja zna, miał z nią do czynienia? Chodzę do niej, ale nie mogę jej rozgryźć... Przyjmuje...

do góry