Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wielkie kolejki to brak szacunku do klienta! wątek zamknięty Myślą, że w ten sposób oszczędzają, a tracą po wielokroć! Mieszkam na...
~Anna
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 września 2017

Gdańszczanka wątek zamknięty Sklep Meg zakupy internet bardzo mega
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 maja 2019

Psy nie mile widziane wątek zamknięty 4kg czysciutka grzeczna psinka po szkoleniu zostala wyproszona z galerii...
~Tomek
3

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 czerwca 2018

Porażka wątek zamknięty Kapusta kiszona na wagę śmierdzi wygląda jakby leżała z miesiąc puste półki...
~Ja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 października 2018

Tesco ma wiele do poprawienia wątek zamknięty Nie lubię krytykować. Przyjemniej jest oceniać dobrze. Ale co robić, gdy są...
~Ryszard Bojanowski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lutego 2017

Żenujący problem od czasu istnienia tesco wątek zamknięty Ten market to porażkaorganozacyjna i porażka jeżeli chodzi o zarządzanie....
~Klirnt
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 grudnia 2016

obsluga kas wątek zamknięty Dzis przed 24 byla otwarta tylko jedna kasa a kolejka ogromna KOMUNA!!!!! Jak...
~pp
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 maja 2014

Żenada !!! wątek zamknięty Dnia 7.12.2016 r robilismy z Zona i dwuletnia coreczka zakupy w Panstwa...
~Ostatni Klient.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 grudnia 2016

Wielka MASAKRA KOLEJKI DO KAS I NIEMIŁA OBSŁUGA!!! wątek zamknięty Chodząc do TESCO na zakupy w rożnych porach dnia zawsze natrafiam na mega...
~Niezadowolona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 listopada 2016

Kolejki do kas!!! wątek zamknięty Długość kolejek do kas bije codziennie nowe rekordy. 30 osób w kolejce to już...
~Chełmianin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 października 2016

Dla mnie ok! wątek zamknięty Kupiłam niekompletnego grila, bez problemu przyjeto zwrot, moglam sama wejsc...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2016

ma sa kra wątek zamknięty kas 25 a czynne może z 6, wielkie kolejki, obsługa niekompetentna, stare...
~blue
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2016

nie polecam zakupow! wątek zamknięty Kilka razy zamawialam przez tesco online cala ogromna liste zakupow. ale ten...
~Pani
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 maja 2016

Nie polecam. wątek zamknięty Sklepu nie polecam. Robiłam tam zakupy ale więcej nie pójdę. Ceny mają takie...
~Zawiedziony klient
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lipca 2014

Na hali sprzedawane są żywe karpie! wątek zamknięty Nie wiem co mogłabym z tym zrobić, na razie przedstawię opinię i fakt tutaj....
~kaarolaa0
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 grudnia 2015

Komuno wróć... a w tesco już jesteś :) wątek zamknięty Wybrałem się dzisiaj na zakupy z żoną do hipermaketu, a okazało się ze jestem...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 października 2015

kasy dla kobiet w ciazy wątek zamknięty Dzisiaj robiłam poraz kolejny zakupy w tesco. Wszystko pięknie, na miejscu i...
~jaga
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 grudnia 2013

Obsługa kienta wątek zamknięty Z własnego gapiostwa kupiłem dziś odkurzacz bez rury. Po kontakcie z obsługa...
~Radek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 września 2014

Czas stania w kolejce = masakra wątek zamknięty Bardzo duży wybór asortymentu na sklepie, czasem fajne ceny promocyjne np....
~Krzysztof
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 września 2013

Porażka wątek zamknięty Ogólnie drogo, artykuły przemysłowe drogie, znalezienie obsługi na stoisku to...
~petarda
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 maja 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
89

postów

55

wątków

do góry