Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Iwona - opinia wątek zamknięty Panie, zajmują się sobą. Klientki im przeszkadzają
~Iwona
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 lutego 2020

Uwaga wątek zamknięty Dzisiaj po raz kolejny bylam na depilacji w Time for wax, nie mowie ze...
~Liska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 października 2019

Zadowolona wątek zamknięty Byłam na Rajskiej, Pani Ola super, bardzo życzliwa i wszystko na bieżąco...
~Irmina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 lipca 2019

Duży zawód i nieporozumienie wątek zamknięty Korzystałam z usług salonu w Galerii Bałtyckiej w pierwszym tygodniu po...
~Aleksandra Wierzba
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 maja 2019

Magdalena Gdańsk wątek zamknięty Szybka i miła obsluga. Jestem bardzo zadowolona
~Magdalena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 października 2018

To była moja ostatnia wizyta wątek zamknięty Jestem, a raczej byłam stałą klientką time for wax, ale ostatnia wizyta w...
~Maria
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 maja 2018

Zawiedziona po ostatniej wizycie wątek zamknięty Korzystam z usług od roku. Do tej pory wszystko było w porządku, jednak po...
~Emilia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 września 2017

Świetny salon, polecam wszystkim wątek zamknięty Super że taki salon otworzył się w Gdańsku. Obsługa przemiła, depilacja...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2016

Super miejsce wątek zamknięty Bardzo się cieszę, że tutaj trafiłam :) Super miejsce, miła obsługa, bardzo...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 lipca 2016

Byłam, skorzystałam, polecam... wątek zamknięty super że taki salon powstal w Gdansku. nie bolalo i ok obsluga
~Karo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lipca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry