Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mistrzowie w swoim fachu :) wątek zamknięty Po prostu mistrzostwo:) jestem zachwycona obsługą w tym serwisie. Robią...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lutego 2015

Polecam TM, nowa klientka. wątek zamknięty Zleciłam naprawę laptopa, jestem zadowolona. Początkowo byłam w dwóch innych...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lutego 2015

Rewelacja wątek zamknięty Laptop z szeregiem uszkodzeń mechanicznych z martwych powstał. Biorąc pod...
~Joanna Jurak
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 stycznia 2015

Rewelacja wątek zamknięty Laptop z szeregiem uszkodzeń mechanicznych z martwych powstał. Biorąc pod...
~Joanna Jurak
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 stycznia 2015

Rewelacja wątek zamknięty Laptop z szeregiem uszkodzeń mechanicznych z martwych powstał. Biorąc pod...
~Joanna Jurak
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 stycznia 2015

Rewelacja wątek zamknięty Laptop z szeregiem uszkodzeń mechanicznych z martwych powstał. Biorąc pod...
~Joanna Jurak
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 stycznia 2015

TM serwis - strzał w 10-kę wątek zamknięty Byłem dałem do naprawy i bomba! Byłem i dałem do naprawy trzy laptopy każdy...
~Adam Drożd..........
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 stycznia 2015

Polecam wątek zamknięty Polecam
~palka666
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 stycznia 2015

BARDZO ZADOWOLONY KLIENT wątek zamknięty Jeśli ktoś potrzebuje dokładnego i rzetelnego specjalisty to z czystym...
~Aga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 stycznia 2015

Wojtek-naprawa pogwarancyjna wątek zamknięty Solidnie,szybko,profesjonalnie,milą obsługa ,tanio ,pełne zadowolenie polecam...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 stycznia 2015

TM-Serwis wyśmienite miejsce wątek zamknięty To moja kolejna wizyta w TM, kupowałam 2 laptopy w tym miejscu ponad rok...
~JUSTYNA
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 grudnia 2014

Gorąco polecam wątek zamknięty Z satysfakcą mogę polecić serwis , wysoka kultura obsługi klienta , fachowość...
~Darek marudny klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 grudnia 2014

Polecam wątek zamknięty Mój laptop został szybko i skutecznie naprawiony. Cena usługi była naprawdę...
~Mel
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 grudnia 2014

polecam usługi TM-servis wątek zamknięty serdecznie polecam usługi serwisu - korzystam już po raz kolejny z fachowej...
~Natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 grudnia 2014

anonm. - opinia wątek zamknięty Fachowa obsługa, nie było problemu nie do rozwiązania, ceny usług nie są...
~anonm.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 grudnia 2014

SUPER MIEJSCE! wątek zamknięty Zleciłem naprawę sprzętu już parę razy za każdym razem byłem bardzo...
~eld54
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 listopada 2014

Jolanta - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm w każdym calu, widoczne zamiłowanie do wykonywanej pracy,...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 listopada 2014

SUPER SERWIS wątek zamknięty Jeżeli chodzi o jakość usług i podejście do klijenta to poprostu w 100%...
~SEBI
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 listopada 2014

Naprawa zasilacza wątek zamknięty Serwis naprawił mi zasilacz komputerowy od ręki za niewygórowane pieniądze....
~m
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 listopada 2014

Ania - opinia wątek zamknięty Zepsuła mi się bateria w notebooku. Bez problemowa wymiana, miła obsługa,...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 listopada 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry