Widok

Tomasz Czech - opinia

Koszmarna organizacja, obóz z psem z jakiego korzystała córka, szkoda słów - nie spodziewałem się, że w dzisiejszych czasach można zapewnić dzieciakom tak fatalne warunki (byłem na miejscu - widziałem). Kadra (średnia wieku kilkanaście lat) niewykwalifikowana i niekompetentna, bez pomysłu i merytorycznego przygotowania. W mojej ocenie to jawne wyłudzanie pieniędzy, ten rozdźwięk między publikacjami, zdjęciami i całą promocją a tym co faktycznie zastałem na miejscu jest wprost nie do pojęcia. Z całego obozu jedną z niewielu atrakcji wyjście do supermarketu i sklepu zoologicznego. Rozczarowanie ogromne. Jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości proponuję przed podjęciem decyzji sprawdzić na żywo bo zaskoczenie może być spore.
Moja ocena
ViaCamp kategoria: Kolonie, obozy
oferta: 1
 
opieka: 2
 
klimat: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dzień dobry,

Przykro nam, że Pańskie oczekiwania względem naszych obozów nie zostały w pełni zrealizowane. Każda z opinii naszych klientów jest dla nas wartościowa i wskazuje nam błędy, które wymagają poprawki.

Nawiazując do Pana wypowiedzi pragniemy zaznaczyć, że dokładny spis kadry i wychowawców jest dostępny na naszej stronie internetowej przez cały rok. Panie instruktorki oraz wychowawcy obozów z psem są w przedziale wiekowym 25-28 lat. Każdy wychowawca oraz instruktor pracujący dla naszej firmy jest zgłoszony do Kuratorium Oświaty wraz z pełną, wymaganą dokumentacją do sprawowania opieki nad dziećmi. Wszyscy kadrowicze i wychowawcy są w pełni zapoznani ze swoimi tematykami obozowymi. Blisko 90% wychowawców współpracuje z naszą firmą nieustannie od wielu lat. Jeśli chodzi o Panie instruktorki, są to utytułowane instruktorki, aktywnie biorące udział w międzynarodowych zawodach agility.

Z Pańskiej wypowiedzi ciężko jest nam się odnieść do jakichkolwiek zarzutów, ponieważ nie sprecyzował Pan żadnej sytuacji, która Pana spotkała. Jeśli przytoczy nam Pan więcej konkretów, na pewno będziemy w stanie znaleźć odpowiednie rozwiązanie na Pańskie oczekiwania.

Każdego roku zrzeszamy na samych Mazurach blisko 1200 uczestników. Jeśli chodzi o obóz z psem, jest to jedna z najbardziej cenionych tematyk obozowych wśród rodziców i uczestników. Na naszej stronie internetowej można przeczytać dokładne opinie uczestników, którzy bezpośrednio wzięli udział w obozie z psem „cztery łapki”. Jako organizator w pełni przyjmujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie skierowane w naszą stronę. To dzięki tym opiniom wiemy, w którym kierunku musimy zmierzać, aby wypoczynek był możliwie jak najciekawszy pod każdym aspektem.

Prosilibyśmy o kontakt mailowy z biurem, w celu znalezienia odpowiedniego rozwiązania dla Pańskiej sytuacji. Prosimy o sprecyzowanie uchybień, które według Pana wpłynęły na taką, a nie inną opinię.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół ViaCamp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry