Tom's Diner

Restauracje

Gdynia, Świętojańska 47

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Smacznie, tanio i przyjemnie ! wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie, pyszne papryczki jalapeno, steak rewelacyjny. Porcje...
~stały gośc
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 czerwca 2015

Tak se wątek zamknięty Obsługa jakby jej nie było. Ponad połowa stolików była wolna, ale nasze...
~kot
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 maja 2015

Niestety - nie warto :( wątek zamknięty Ewidentnie zaczęli dobrze, tylko co się potem stało? Stwierdzili że pojadą na...
~voopeem
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 marca 2015

Polecam - bardzo sympatycznie i smacznie wątek zamknięty Lokal odwiedzony przeze mnie pierwszy raz w grudniu, od tego czasu wracam tam...
~Mała
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 marca 2015

NY Stek wątek zamknięty Byłem dziś o 14 i zamówiłem NY Stek, generalnie bardzo dobre ale porcja jak...
~Anonim
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 marca 2015

Przerost formy nad treścią wątek zamknięty Żeberka świetnie zrobione ,porcja dla kobiety starczy /pasek żeberek,dwa...
~HANKA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 stycznia 2015

Siedzę ,obserwuje i nadiwić sie nie mogę wątek zamknięty W restauracji byłem wczoraj. Sam klimat miejsca naprawdę przyjemny choć...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 stycznia 2015

Super! wątek zamknięty Witam serdecznie :) Restaurację odwiedziłam z koleżankami pierwszy raz kilka...
~Nika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 stycznia 2015

super :) wątek zamknięty Świetna lokalizacja, przemiła kelnerka, pyszne burgery i ciekawy wystrój. W...
~k@
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 grudnia 2014

cudowne żeberka! wątek zamknięty Bylam z mezem po raz pierwszy, ale na pewno mi ostatni! Przepyszne, wrecz...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 grudnia 2014

Przepysznie! wątek zamknięty Do Tom's Diner poszłam pierwszy raz z moim chłopakiem, za drugim zabraliśmy...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 grudnia 2014

Miło i nareszcie można z dziećmi wątek zamknięty Miło zaskoczył mnie fakt, że nareszcie w tym miejscu jest restauracja gdzie...
~Tamara
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 października 2014

Nastroj i jedzonko wątek zamknięty Jestem zwolennikiem raczej zdrowej lekkiej kuchni, maz namowil mnie na...
~Elmo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 października 2014

Gorąco polecam wątek zamknięty Bardzo odpowiada mi ta restauracja pod wieloma względami miedzy innymi kącik...
~Gość
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 września 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
38

postów

34

wątków

do góry