Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Barteczko - opinia wątek zamknięty Towar przyszedł w całości, zgodnie z oczekiwaniami. Znaki wiszą na dworze już...
~Barteczko
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 kwietnia 2022

Novit - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam, od lat współpracujemy na szczeblu BHP i od lat też...
~Novit
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 marca 2022

Cerek Spoo - opinia wątek zamknięty Od wielu lat mieliśmy okazję współpracować i TDC było moim numero uno jeśli...
~Cerek Spoo
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 listopada 2021

Karolina S - opinia wątek zamknięty zamowienie dotarlo w terminie, w pelni skompletowane, jestem zadowolona
~Karolina S
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 czerwca 2021

Oskar L. - opinia wątek zamknięty Moje 3 zamówienie - znaki do prywatnej firmy, aktualnie potrzebne były do...
~Oskar L.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 czerwca 2021

mateusz - opinia wątek zamknięty zleciłem im swój projekt, pomogli mi go profesjonalnie dopracować. wyszło...
~mateusz
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 marca 2020

m.t. - opinia wątek zamknięty pomocna obłusga, proces zamowienia jasny i klarowny, klient otrzymuje...
~m.t.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 marca 2020

Olgierd - opinia wątek zamknięty Dziękuje za sprawne wykonanie zamówienia. Jakość odpowiadająca standardom,...
~Olgierd
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lutego 2020

Biznesowy - opinia wątek zamknięty Liderzy na rynku. Strona dobrze wykonana i nowoczesna, łątwo zamawiać przez...
~Biznesowy
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 stycznia 2020

Adam - opinia wątek zamknięty Wykonanie na plus, obsługa dobra robota, firma rzetelna.
~Adam
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 grudnia 2019

Mariusz - opinia wątek zamknięty Nie zawodzą od lat. Takich firm trzeba. Oznakowanie i sprzęt na najwyższym...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 lipca 2019

TDC wątek zamknięty Bardzo profesjonalna firma, znam i cenie od lat. Mogę tylko polecić.
~RomanT.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 stycznia 2019

Też należę do grona zadowolonych wątek zamknięty i podpisuję się pod opiniami pozytywnymi na temat firmy, zresztą z...
~Jarosław
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 września 2018

Polecam wątek zamknięty Szyba i sprawna obsługa, bardzo dużo dostępnych znaków i piktogramów.
~E.D.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry