Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fabia - opinia wątek zamknięty Najlepiej i najtaniej w mieście! Wspaniała obsługa klienta! Pełen...
~Fabia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 marca 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Zleciłem Top Car-owi montaż kamery cofania, z przeciągnięciem przewodu video...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 stycznia 2021

właściciel Polówy - opinia wątek zamknięty Po rozmowie z Panem Frankiem rano przyjechałem w celu zamontowania sterownika...
~właściciel Polówy
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 listopada 2020

Grzegorz W. - opinia wątek zamknięty Miałem problem z alarmem połączonym z centralnym zamkiem. Różni fachowcy...
~Grzegorz W.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 listopada 2020

Stanisław - opinia wątek zamknięty Mieliśmy problem z centralnym zamkiem .Miły sympatyczny fachowy Pan szybko i...
~Stanisław
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 października 2020

WojT. - opinia wątek zamknięty Polecam bez dwóch zdań,czy to elektronika czy nawet poważne wymiany...
~WojT.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 września 2020

Adam - opinia wątek zamknięty Robię już w tym warsztacie trzecie auto,polecam, miło, fachowo i...
~Adam
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 lipca 2020

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Bardzo przystępna cena - indywidualne, profesjonalne podejście do klienta....
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 czerwca 2020

Magda - opinia wątek zamknięty Bardzo przystępna cena i bardzo profesjonalne podejsce do klienta i robota....
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 grudnia 2019

Polecam wszystkim w potrzebie wątek zamknięty bardzo miło zostałem, zaskoczony, właściciel pomógł mi dosłownie w drobnej...
~Daniel
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 października 2019

Ponownie bardzo polecam!!! wątek zamknięty Tym razem instalowano alarm w moim nowym samochodzie. Alarm wysokiej jakości;...
~Betty
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lipca 2019

Sprawnie , z głową, w przyzwoitej cenie. wątek zamknięty Ekipa bardzo sensowna , myślą o wygodzie , drobne udogodnienia traktują...
~Aero
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 grudnia 2018

Szybko i solidnie wątek zamknięty Umówienie wizyty , czas i jakość wykonania bez zarzutu , warsztat niewielki...
~Sławomir
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2018

Alarmy wątek zamknięty Miła obsługa, rzetelność i przystępne ceny. Gorąco polecam.
~Jacek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lipca 2018

Szybko , solidnie , Pełna profeska !!! wątek zamknięty Trafiłem na top car przypadkiem bo szukałem firmy która mi zamontuje car...
~Dj Crazy
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lipca 2018

100% zadowolenia kolejny raz wątek zamknięty Mialem problem z czujnikami cofania i zamkiem centralnym w opel movano,...
~Damian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 lipca 2018

Najlepsi w miescie wątek zamknięty Auto naprawione w ekspresowym tempie mimo że trzeba było zamówić potrzebna...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lipca 2018

imobilaizer wątek zamknięty Bardzo fachowo i profesjonalnie Panowie wiedzą co robią i robią to na prawdę...
~Marek Hallo Taxi
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 czerwca 2018

top Car Polecam wątek zamknięty Profesjonalnie, szybko, tanio i przedewszystkim z gwarancja. Zabezpieczałem u...
~Artur
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 czerwca 2018

Polecam!!! wątek zamknięty Zadzwonilem i za 2h przyjechałem do nich swoim fordem bo miałem problem z...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 czerwca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
252

postów

244

wątków

do góry