Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
TopCar = Dobrze,szybko i w przystepnej cenie. wątek zamknięty Dobry kontakt mailowy i telefoniczny. Krotki termin oczekiwania na usluge....
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 grudnia 2017

Alarm Toyota wątek zamknięty Bardzo szybki termin, miły właściciel, który wszystko wytłumaczył i pokazał....
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 listopada 2017

Centralny Zamek Daihatsu wątek zamknięty Zlecilem TopCar montaz centralnego zamka, usluga wykonana perfekcyjnie....
~Damian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 listopada 2017

Autoalarm wątek zamknięty Szybka i fachowa obsługa, zna się na rzeczy, a ponadto przystępna cena....
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 października 2017

Trzeba uczciwie przyznać ze firma fachowa wątek zamknięty Świetny kontakt,usługa montażu zabezpieczenia auta (VW Passat) wykonana...
~Patryk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 września 2017

REWEWALACJA!!! wątek zamknięty Profesjonalna firma. Przemiła obsługa Niskie ceny. Gdybym miał znowu zakładać...
~Witek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2017

Polecam wątek zamknięty Profesjonalnie i szybko zamontowali autoalarm w mojej Mazdzie. Pełne...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2017

polecam wątek zamknięty Warsztat może nie wygląda jak w pimp my ride ale fachowców mogę polecić:)...
~piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2017

Pełna profeska godni polecenia wątek zamknięty Zrobia wszystko co trzeba w aucie, będą tak długo robić aż zrobią i co...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 marca 2017

Czujniki parkowania wątek zamknięty Trzy lata męki dzięki fachowcom z ulicy Kocurki 1D w Gdańsku, po montażu za...
~ARTUR
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 stycznia 2017

ocena wątek zamknięty Profesjonalna , szybka usługa .Polecam
~dawid
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 listopada 2016

Super alarm wątek zamknięty Profesjonalna firma. Miła obsługa szybkie wykonanie. Niskie ceny. Firma godna...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2016

Super obsługa, profesjonalizm !!! wątek zamknięty Autoalarm i- troszkę grzebania w instalacji auta po kolizji. Szybko,...
~jaszek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lipca 2016

Swietni fachowcy wątek zamknięty Przyjechalem zamontowac alarm w pierwszym aucie i sie zaczelo... Szybka...
~ACE
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 maja 2016

Bardzo sympatyczni i profesjonalni fachowcy wątek zamknięty Po raz kolejny zakładałem radio w samochodzie i jak zwykle udało się szybko,...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lutego 2016

polecam wątek zamknięty Szybko i profesjonalnie. Następne naprawy itp tylko tam. POLECAM
~ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 stycznia 2016

Polecam, naprawdę warto. wątek zamknięty Najpierw skorzystałem z usługi podłączenia tzw ukrytego guzika i autorskiego...
~Damian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 listopada 2015

Mega Polecam ,bezkonkurencyjni!!! wątek zamknięty Długo szukałem warsztatu który zamontuje mi profesjonalny alarm w przyzwoitej...
~Daniel
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 października 2015

Piękna sprawa! Z całą pewnością trzeba polecić. wątek zamknięty Wymiana czujnika parkowania. Parę minut fachowej roboty, koszt jak...
~Seb
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 października 2015

Poraz kolejny odwiedziłem ten warsztat wątek zamknięty Warsztat godny polecenia mało tego jak jest potrzeba to dojadą pod wskazane...
~Tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 września 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
248

postów

240

wątków

do góry