Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam, naprawdę warto. wątek zamknięty Najpierw skorzystałem z usługi podłączenia tzw ukrytego guzika i autorskiego...
~Damian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 listopada 2015

Mega Polecam ,bezkonkurencyjni!!! wątek zamknięty Długo szukałem warsztatu który zamontuje mi profesjonalny alarm w przyzwoitej...
~Daniel
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 października 2015

Piękna sprawa! Z całą pewnością trzeba polecić. wątek zamknięty Wymiana czujnika parkowania. Parę minut fachowej roboty, koszt jak...
~Seb
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 października 2015

Poraz kolejny odwiedziłem ten warsztat wątek zamknięty Warsztat godny polecenia mało tego jak jest potrzeba to dojadą pod wskazane...
~Tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 września 2015

polecam, zadowolenie w 100 % wątek zamknięty polecam, szybko, sprawnie, solidnie. Pełna profeska. Cena takze niewygorowana.
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 września 2015

Od lat zabezpieczam tam skutecznie samochody wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy chcą skutecznie zabezpieczyć samochód. Jak tylko...
~Przemek.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lipca 2015

Montaż radia wątek zamknięty Szybko, tanio ,fachowo !!! Bardzo miła profesjonalna obsługa.POLECAM !
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 lipca 2015

Polecam wątek zamknięty Kontakt, negocjacja, realizacja = satysfakcja
~Seat
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 stycznia 2015

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Korzystałem wielokrotnie z usług firmy TopCar i za każdym razem odjeżdżałem...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 grudnia 2014

Szczerze polecam wątek zamknięty Skorzystałem już 2-gi raz. Pierwsze auto (Alfa R) zabezpieczałem 2 lata temu...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 grudnia 2014

POLECAM GORĄCO ! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, nadzwyczajna wiedza fachowa, szybko, solidnie ,...
~L.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 grudnia 2014

Szybki, tani i pro Warsztat wątek zamknięty Miałem problem w swojej Hondzie z Syreną i blokada drzwi . Dałem auto i 20...
~Adrian Honda ^^
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 września 2014

Polecam! wątek zamknięty Bardzo rzetelne, odpowiedzialne podejście do sprawy, chłopaki znają się nie...
~thermo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 września 2014

polecam ! wątek zamknięty Polecam profesjonalnego, godnego pochwały elektryka. Od miesiąca miałam...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 września 2014

Jak najbardziej polecam TOPCAR wątek zamknięty Ten człowiek który to robi, ma wielką znajomość. Powiedział mi pare rzeczy...
~Witold
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 września 2014

Bardzo dobry mały warsztat. wątek zamknięty Korzystałem z usług 2 razy (naprawa wiązki w Lagunie, montaż Led w oplu) i...
~(nie) Zawiedziony gdańsk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2014

Anna - opinia wątek zamknięty Montowałam alarm do mercedesa GL,dodatkowo otrzymałam odcięcie gniazda...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2014

POLECAM wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do klienta, montowałem autoalarm u siebie w VW...
~Kamil
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lipca 2014

Jestem bardzo zadowolony z usługi wątek zamknięty Wysłałem wieczorem maila z zapytaniem o możliwość zamontowania czujnika...
~szymon_gdynia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 czerwca 2014

Gorąco polecam wątek zamknięty szybko, fachowo, solidnie, do tego pracownicy z własnej inicjatywy dokonali...
~Matt
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 maja 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
252

postów

244

wątków

do góry