Widok

Tort weselny z cukierni Jarzębińscy

Wesele Temat dostępny też na forum:
Cześć,
Chciałabym podpytać czy ktoś w ostatnim czasie zamawiał, próbował tortów weselnych z cukierni Jarzębińscy?
Orientowałam się w cenach tortów i zaskoczyła mnie zaproponowana przez cukiernię cena. W porównaniu ze wszystkimi innymi jest znacznie niższa stąd pytanie czy idzie to w parze z niską jakością czy pozostałe cukiernie próbują ugrać jak najwięcej dodając do ceny za samo hasło " tort ślubny". Nasze wesele będzie we wrześniu 2017r na 130os wiec tort musi być sporawy.
Może ktoś coś podpowie? :-)
Byłabym wdzięczna za opinie
Dziękuje i pozdrawiam
Ada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jaka cene Ci powiedzieli za tort? Tez jestem zainteresowana ta cukiernia :) Bylas juz tam?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

130 osób sporo poniżej tysiąca. naked cake. podaj maila nie mogę tu podac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mgrotnik@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobre mają torty:) Wogóle wszelkie wyroby cukiernicze - jem je od dziecka i naprawdę super są:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

top cukiernia z Kościerzyny btw:) Wieloletnia tradycja więc nie jakaś nowosć:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rok temu zamawiałam u nich tort na wesele. Płaciłam wtedy 39zł/kg. Można też umówić się na degustację, przygotowują wtedy mini torty bez dekoracji w cenie około 20zł/kg (nie pamiętam dokładnie).

Tort był przepyszny, do tej pory goście go wspominają. Szczególnie polecam smaki kiwi i pomarańczowy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja 2 lata temu miałam ślub i wszystkie ciasta w tym tort od nich. Kontaktowałam się przez stronę www, bo miałam tort na zamówienie. Motyw zaprojektowany przeze mnie. Pokazywałam go na swoim instagramie: https://www.instagram.com/dpblogpl/ Ja miałam chyba wiosenny czy jakoś tak - nie był masakrycznie słodki jak większość tortów :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również mam pozytywne doznania smakowe związane z ta cukiernią, wprawdzie nie zamawiałam tam tortu, ale próbowałam ciast na imprezie urodzinowej koleżanki i rzeczywiście smaki obłędne :) Co do tortu to zgadzam się z Koleżanką, lepiej zdecydować się na jakieś kwaskowate, nie masakrycznie słodkie, aż zemdli, zwłaszcza jeśli ślub wypada w ciepłe miesiące. Lepiej też sprawdzą się te na śmietanie, a nie na kremie, który w upał może się szybko zważyć. Ja zamawiałam w Sabince smak cytrynowy właśnie na śmietanie i przetrwał w stanie nienaruszonym na stelażu kosmicznie wysoką temperaturę, która trafiła mi się w dniu ślubu ;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałam wesele w zeszłym roku. Tort brałam od Jarzębińskiego. Polecam smak kościerski- cała rodzina się zachwycała.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

do góry