Aga piecze

Cukiernie i piekarnie

Gdańsk, Tadeusza Kościuszki 117

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aga - opinia Wspaniałe pomysły, przepiękna realizacja, a smakowo cudo. Serdecznie polecam :)
~Aga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 lipca 2022

Piotr - opinia wątek zamknięty Weekendowy box z keksami i sernikami był przepyszny. Nawet teściowa, która...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 lutego 2021

Asia - opinia wątek zamknięty Drugi raz zamawiałam tort urodzinowy i drugi raz efekt był nadzwyczajny,...
~Asia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 grudnia 2020

Patrycja - opinia wątek zamknięty Dziękujemy serdecznie za przygotowanie przepysznego tortu i słodkiego stołu...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 listopada 2020

M&J - opinia wątek zamknięty Wymarzony Słodki Stół na wesele i najpyszniejszy tort ślubny, jaki jadłam!...
~M&J
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 października 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam wypieki i wyroby cukiernicze Tortoramy. Dziewczyny...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 października 2020

Daria - opinia wątek zamknięty Korzystaliśmy z oferty Tortoramy przy okazji organizacji wesela, ich wypieki...
~Daria
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 września 2020

Tajemniczy Smakosz - opinia wątek zamknięty Dotychczas miałem okazję spróbować Bezy Snickers, Męskiego Torciku i Sernika...
~Tajemniczy Smakosz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 września 2020

Patryk - opinia wątek zamknięty Serniki są rewelacyjne, wybór jest ogromny. Poza jakością wypieków na...
~Patryk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 września 2020

Zuza - opinia wątek zamknięty Pyszne torty, ciastka i serniki. Mój ulubiony - o smaku creme brulee!
~Zuza
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 września 2020

Julia - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam Tortoramę. Wyroby są małymi dziełami sztuki. Bez chemii -...
~Julia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 września 2020

Marcin - opinia wątek zamknięty Przesympatyczna właścicielka, zamówienia zawsze w terminie. Poza tym wysokiej...
~Marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 września 2020

Krystian - opinia wątek zamknięty Fenomenalne prace! Za równo pod katem wizualnym jak i smakowym
~Krystian
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 września 2020

Łukasz - opinia wątek zamknięty 10/10 - kontakt z p. Magdaleną jest niesamowity. Pomogła dobrać odpowiednie...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 września 2020

Ceri - opinia wątek zamknięty Ten tort to małe dzieło sztuki. Ale wygląd to nie wszystko. Sam smak również...
~Ceri
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 sierpnia 2020

Anka - opinia wątek zamknięty Tort zrobił na mnie ogromne wrażenie ! Dziadek wzruszony. Panie mają...
~Anka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 sierpnia 2020

Marta - opinia wątek zamknięty Polecam, przepyszne ciasta i torty. Piękne dekoracje
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 maja 2020

Michał - opinia wątek zamknięty Nie ma lepszych na rynku tortów i ciast w trójmieście !
~Michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 maja 2019

Gonia - opinia wątek zamknięty Pyszne i piękne. Polecam jak najbardziej
~Gonia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 maja 2019

Polecam wątek zamknięty Niesamowity wygląd i smak. Próbowaliśmy już wiele razy, zawsze piękne, pyszne...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry