Towarzyskie Chciałbyś poznać kogoś ciekawego na chwilę albo na całe życie? Porozmawiać z bratnią duszą, zwierzyć się ze swoich problemów albo poradzić komuś w potrzebie? Znajdziesz tutaj ciekawe dyskusje, zawsze interesujące tematy i nieprzeciętne osobowości.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bacówka Czyżby jeszcze forumowicze nie dotarli z imprezy przed komputery? A zdjęcia...
po czterdziestce
87

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2003

jezyki obce Czolem wszystkim, po dluzszym milczeniu. Mam (oby jak najdluzej) silna i...
~goofy
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2003

"Miłość od pierwszego wejrzenia" - jak dla mnie - BZDURA ... Witam, ciekawi mnie co Wy o tym sądzicie. Ja uważam, że tzw. 'miłość od...
~Krzychu_25
40

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2003

za oknem szalone morze fale biją o brzeg, słońce tylko takie sobie, temperatura spada, niebo dopiero...
~szczęsliwa
16

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2003

zemsta... Czy uważacie, że zemsta jest rzeczywiscie słodka? I czy warto się zemścić na...
~mała
21

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2003

WYNAJMOWANIE MIESZKAN to jest wlasnie to co mnie ostatnio bardzo nurtuje mianowicie wynajmowanie...
~kazdy ty
5

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2003

numerek.... zabawa w skojarzenia....
~szczęsliwa
19

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2003

Wakacyjne pozdrowienia od Malutkiej :) Cześć :-))) Dostałem wiadomość od Malutkiej 25. Właśnie sobie urlopuje i...
Taki tam
10

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2003

Nie zawiodła nigdy mnie przyjaciółka ma-Nerwica..... No to tytuł mówi sam za siebie. Kto zna jakieś sprawdzone,nie okupione zbyt...
~Niepokorna
9

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2003

ZAWODY CZEKOLADOWE gizmo szczesliwa gdanszczanka ktos jeszcze chetny? a potem tylko kilku...
~gdanszczanka102
11

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2003

Cennik Po krotkiej wizycie na weselniku doszedlem do wniosku,ze mam nowy temat. Czy...
Manor
8

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2003

Aneta z kaszub poszukiwana witam wszystkich po raz kolejny juz u kresy sił i z resztka nadzieji na...
~juli22
16

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2003

Kaya w Sopocie Nie wiem jak wy uważacie ale Kaya na festiwalu Spiewała okropnie.
pierdzioch
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2003

Dziewczyny pomóżcie! A może Panowie też? To mało towarzyskie, ale gdzie jest w Gdańsku ginekolog, który wykorzystuje w...
Agusia
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2003

Meczyk (2.08>03) czy ktoś ma moze jakies głebsze informacje co do tego jak policja i władze...
~wsamosedno
10

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2003

uroda i piękno ostatnio na ulicach sporo rozebranych ludzi ...i co człowiek to pytanie -czy...
~szczęsliwa
64

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2003

Zdrada Tyle tu było tematów w ciągu mojego kilkumiesięcznego uczestnictwa w forum,...
po czterdziestce
13

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2003

szukam zaginionego czlowieka. Posluchajcie Prosze. Tak sie sklada ze mieszkam w USA. Ale to nie problem by...
~George
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2003

pomoc najpierw zapytam czy taki temat mogę poruszyć na forum ale w taki sposób...
~szczęsliwa
24

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2003

horoskopy horoskpy to zenada.. mysle ze to po prostu wylosowane jakies tam info ktore...
~kazdy ty
4

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2003

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
212786

postów

8724

wątków

do góry