Towarzyskie Chciałbyś poznać kogoś ciekawego na chwilę albo na całe życie? Porozmawiać z bratnią duszą, zwierzyć się ze swoich problemów albo poradzić komuś w potrzebie? Znajdziesz tutaj ciekawe dyskusje, zawsze interesujące tematy i nieprzeciętne osobowości.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
sorki... ups...tak patrzę i patrzę i oczom nie wierzę...widzę, że komuś nick'a...
~Tylko do pogadania:-)1albo2?
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2003

a moze by tak gdzies wyskoczyc?? moze jaks brygada z czata ! takie spotkanko sami nieznajomi !tylko jacys...
~hehe
3

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2003

Gardłowa sprawa.... Kto zna tzw.domowe sposoby"walki" z nawracajacymi stanami zapalnymi gardła i...
~emma
4

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2003

jędzowatość Witam i pozdrawiam wszystkich serdecznie :) Taka mała refleksja: Obejrzałam...
LISBON STORY
21

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2003

Pijany dom Czy ktos z Was jest w posiadaniu zdjecia nowego"pijanego" domu na Monciaku w...
Manor
14

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2003

gdzie? chcialabym sie dowiedziec, gdzie mozna isc na grzyby?
~ally69
3

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2003

Starzy bywalcy-nowe nicki Odnosze wrazenie,moze sie myle,ze niektorzy zmienili swoje nicki. Charakter...
Manor
9

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2003

Posiadacze Fiata Pandy z Trójmiasta Jestem posiadaczem Fiata Pandy. Chcialbym stworzyc cos w stylu nieofcjalnego...
~Fabio
3

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2003

a co zrobic gdy... Ostatnio przewazaja watki "ja go kocham On mnnie nie, co ma zrobic.." (...
~Łezka
5

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2003

VIRUS W SIECI WAZNE!!! Pisałem to już tutaj, ale moze nie wszyscy przeczytrali a to wazne...
Antyspołeczny
6

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2003

czy w takim przypadku mozemy mówić o miłości? witajcie:-) od jakiegoś czasu zastanawiam się, czy jeśli się kogoś kocha to...
~Tylko do pogadania:-)
20

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2003

PILNE.......moze ktos pomoze.... Uhem....jest taka sprawa, pilna..........czasem warto sie popytac ludzi, bo a...
~MaJeCzKa
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2003

Przyjaźń Podczas zlotu w Bacówce zaczęliśmy temat przyjaźni. Właściwie nie bylo...
po czterdziestce
26

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2003

postrzeganie zmienia się z każdą chwilą... Czasem wystarczy pójść na długi spacer, przespać się...czy poprzyglądać się...
~Tylko do pogadania:-)
5

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2003

smutne tematy No i te smutne tematy. Smutne,bo prawie zawsze rozstania,brak milosci i...
Manor
5

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2003

[Gdansk] Poszukiwany sprawca kolizji - nr rej. GDB 1548 Witam. W auto mojej dziewczyny rabnal jakis gnojek i bezczelnie uciekl z...
~nijou
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2003

nowe życie... Hejka! Chciałam zakomunikowac wszem i wobec że niedawno zostaam siostra. Moja...
~juli22
6

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2003

Witam i o zdrowko pytam :-) Hello wszystkim Postanowilam utworzyc nowy watek postimprezowy, choc o...
athena
10

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2003

Złóżmy hołd Bohaterom :-P Niniejszym pragnę złożyć wyrazy największego uznania i podziwu Szanownym...
~zielarz
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2003

noc , ach ta pikna noc Co zrobić z czasem, hmmm, zbyt dużo wolnego czasu mam w nocy i jak się...
nowy
9

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2003

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
212783

postów

8724

wątków

do góry