Towarzyskie Chciałbyś poznać kogoś ciekawego na chwilę albo na całe życie? Porozmawiać z bratnią duszą, zwierzyć się ze swoich problemów albo poradzić komuś w potrzebie? Znajdziesz tutaj ciekawe dyskusje, zawsze interesujące tematy i nieprzeciętne osobowości.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ciężki temat ale i takie niestety są życie przynosi nam najbardziej zaskakujące scenariusze i aż strach pomysleć...
~szczęsliwa
18

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2003

niesmialo odmawiam podania tematu...wrr ...Z góry mówie że to jest pozytywne spojrzenie.... ...dlaczego zawsze jak...
Antyspołeczny
22

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2003

małe pytanko do dziewczyn!!! Mam małe pytanko szczególnie do damskiej części forum. Czasami mam wrażenie...
~fidel
11

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2003

potrzebny spec od dachow a ja zaczne z zupelnie innej beczki... ;) moze znacie dobrego (a zarazem...
~Kalina
3

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2003

Szukam chaty na Sylwestra Witam Wszystkich Wiem ze to jest dosc dziwna pora na to zeby pisac na ten...
~Jurek Imprezowicz
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2003

Taki tam do Houston i wszystkich :-))) (mam fotki ze zlotów) Malutka, wieeeeelkie dzięki za pamięć :-))))) Niniejszym daję znak życia. W...
Taki tam
10

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 31 lipca 2003

Morza mi się chce!!!!!!! Czy ktoś z Was tak czasem ma?Że dzień w dzień towarzyszy mu tesknota np.za...
~czarownica
20

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 31 lipca 2003

Looking for sex I'm a handsome italian looking for a girl who would like to spend a wonderful...
~fabrizio
11

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 30 lipca 2003

helikopter Hej ! Czy może ma ktoś jakies pojęcie co wyprawiał dziś ten helikopter nad...
~irris
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2003

tatuaze na stopach czy ktos sie orientuje nt. tatuowania sobie zewnetrznej strony stopy????????...
~jamłasica
9

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 31 lipca 2003

Ale była burza!!!! Panicznie boję się burzy.Każda ,której jestem świadkiem jest dla mnie...
~czarownica
10

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 31 lipca 2003

Komorka Czy wyobrazacie sobie teraz zycie bez telefonu przenosnego? Te kolejki przy...
Manor
15

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 27 lipca 2003

Gdzie można zabrać 8-letnią dziewczynkę??? Przez jakies dwa tygodnie bede opiekowac sie pewna urocza osmiolatką-...
~Shelinn
10

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 29 lipca 2003

miłość a posiadanie chłopka/dziewczyny No właśnie... czy jak ktoś mówi, że ma dziewczynę/chłopaka/kobietę/faceta to...
gamrep
27

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 28 lipca 2003

smutno mi...... Czemu tak jest ,że człowiek nie umie być szczęśliwy?Ja nie umiem.Mam...
~katharsis
12

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 30 lipca 2003

Poszukuje zdjęć z GSMP Sopot 2003 Poszukuje zdjęć , filmów , lub innych gadzetów z tegorocznych Górskich...
webisto
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 31 lipca 2003

Houston do Takiego;) Halo, tu Houston do Takiego....odbiór....;) Słuchaj, wywiało Cię nad tym...
malutka25
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 31 lipca 2003

jakiś zlocik? Ale miałem gigantycznego doła, i oczywiście nie chodzi tu o studia tylko o...
Antyspołeczny
71

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 18 lipca 2003

LOOKING FOR FRIENDS Hallo, I'm looking for friends in Trojmiasto. I'm girl of 25, interested in...
Reina
20

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 29 lipca 2003

ale widok, dziecko i stary dziad chodzę po Gdańsku i patrzę na młodziutkie dziewczynki ,które chyba jeszcze...
~szczęsliwa
7

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 30 lipca 2003

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
212782

postów

8724

wątków

do góry