Towarzyskie Chciałbyś poznać kogoś ciekawego na chwilę albo na całe życie? Porozmawiać z bratnią duszą, zwierzyć się ze swoich problemów albo poradzić komuś w potrzebie? Znajdziesz tutaj ciekawe dyskusje, zawsze interesujące tematy i nieprzeciętne osobowości.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
A MI JEST BARDZO ŻLE za oknem pogoda więcej niż paskudna, jestem właśnie po pogrzebie, widziałam...
~szczęsliwa
10

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 29 lipca 2003

Ile to średnio trwa? :) Takie ptanie statystyczne do osób które miały/mają swoją lepszą połowę : Ile...
gamrep
16

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 24 lipca 2003

Co sądzicie o szukaniu znajomych? Co sądzicie o szukaniu znajomych za pomocą internetu? Zastanawiam się czy to...
~Tasher
4

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 20 lipca 2003

Poszukuje zdjęć PRZYMORZA Byl bym bardzo wdzieczny za zdjecia Przymorza .. Jezeli ktos takie posiada...
~Lukasz
4

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 29 lipca 2003

Czy sa tacy ludzie ??? Vege + Punk + zero uzywek + (popieranie?) akcji bezposrednich. Sa tacy ???...
~Krzychu
8

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 29 lipca 2003

. Dlaczego nikt nic nie pisze?
Antyspołeczny
5

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 17 lipca 2003

chce Chce sie z kims zaprzyjaznic. Prosze o wpisywanie swoich kandydatur. Naprawde...
~herbatka malinowa
12

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 28 lipca 2003

Skąd jesteście? Może w ramach planowanego spotkania, każdy napisze z jakich okolic jest i...
~karolka
25

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 26 marca 2003

politechnika/awf W tym roku zdawałam na awf, no i niestety sie nie dostałam, juz od dłuzszego...
~wenus
16

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 16 lipca 2003

gdzie ci mężczyżni ? Drodzy mężczyżni jest was tak wielu a my czujemy jakby was wcale nie było....
~maksila
5

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 20 listopada 2002

Już po urlopie w 3miescie Muszę powiedzieć, że było lepiej niż się spodziewałem. Towaru na deptakach...
~Mietek reaktywacja
4

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 23 lipca 2003

No i gdzie sa ci wszyscy No i gdzie sie podziali ci wszyscy wspaniali z tego forum?.Ci co to tylko by...
Lara
9

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 23 lipca 2003

ciekawe tytuły książek nałogowo czytam książki ,ale już chyba wszystko wyczytałam ...przynajmniej w...
~szczęsliwa
14

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 16 lipca 2003

"odmienność" Ostatnio mocno zastanawiam się nad przeszłością. Dobrze wiem, że nie należy...
~Marchewka
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 24 lipca 2003

szukam sponsora.
~troche znana
29

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 21 lipca 2003

wrak statku w brzeźnie na plaży witam, jeszcze parę lat temu, jakieś 100m na zachód od nowego mola w...
~seemann
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 24 lipca 2003

co lepsiejsze:edukacja czy miłość :) Opowieść wyedukowanej zakochanej: Jusz f potstafófce pani mnie spytała: "ile...
~sivy
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 24 lipca 2003

Urodzinki forumowiczki Z pewnych żródeł wiem że jedna z naszych kochanych forumowiczek ma dzisiaj...
Antyspołeczny
5

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 19 lipca 2003

Czy tak jest zawsze? w sopocie mieszkam od 1,5 roku. Kiedy się wprowadziłam poznałam młodszą ode...
~Sopocianka
4

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 20 lipca 2003

Żegluga Witajcie!!!Czy któs mógłby mi udzielić informacji odnośnie żeglugi a...
~Laire
4

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 23 lipca 2003

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
212780

postów

8724

wątków

do góry