Towarzyskie Chciałbyś poznać kogoś ciekawego na chwilę albo na całe życie? Porozmawiać z bratnią duszą, zwierzyć się ze swoich problemów albo poradzić komuś w potrzebie? Znajdziesz tutaj ciekawe dyskusje, zawsze interesujące tematy i nieprzeciętne osobowości.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
striptease dla pan! Potrzebuje informacji gdzie w Trojmiescie sie costakiego odbywa...
~mania
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 23 czerwca 2003

jestem w 100% za legalizacją choć trawy nigdy nie paliłem, nie palę i nie zamierzam. I nie mam z nią nic...
~Critto
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 23 czerwca 2003

gdzie wyrwać jakiś fajny towar? Na moim osiedlu mówią na mnie Gorący Mietek, prawie wszystkie fajne babki w...
~Mietek
37

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 17 czerwca 2003

Ostatkiem sił Malutka, An, Taki Tam, Anty: Ostatkiem sił pragnę wam podziękować za...
gamrep
5

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 21 czerwca 2003

Nerwuwa Byl ciekawy temat. Chloptas sie rozochocil. Probowal rwac na zywca,polonusa...
Manor
24

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 13 czerwca 2003

wyjazd czy sa dziewczyny w wieku 18-25 chetne na wyjazd na Mazury - zagloweczka...
~rof
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 20 czerwca 2003

książki...ach te drugie życie Uwielbiam czytać, i zawsze mam jakąś mniej lub bardziej ciekawą książkę pod...
mia
23

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 15 czerwca 2003

Kolejki i .......... Czesc!!! Dopiero od niedawna jestem na tym forum i calkiem fajnie tu se...
~Asia
16

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 9 czerwca 2003

Sobota.... Słuchajcie, temat imprezki upadł definitywnie. Czyli co - nic w tym kierunku...
malutka25
34

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 13 czerwca 2003

Rozdajemy pieniądze Trójmiasto - zarób pieniądze nie ruszając się z domu. Zapraszamy atrakcyjne...
~produkcja
3

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 18 czerwca 2003

Nie podam tytułu, bo nie mam pomysłu Znalezione w necie, ale kopiuje bez pytania sie właściciela bo nie uważam by...
Antyspołeczny
19

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 17 czerwca 2003

płakać mi się chce Cześć. jest mi źle, bo tydzień temu rozstałam się ze swoim chłopakiem. Co z...
karisha
24

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 3 czerwca 2003

Słuchajcie........ Czy wy też (przede wszystkim do facetów) odczuwacie wiekszy stres i...
~tommy
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 16 czerwca 2003

przemiana duchowo-poznawcza Chcialabym powaznie poruszyc temat...czy zdazylo sie w Waszym zyciu cos, co...
athena
6

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 11 czerwca 2003

Net nie jest taki jak mówia Był sobie wątek "Czy nieśmiali mężczyźni są z góry skazani na porażkę u...
gamrep
15

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 11 czerwca 2003

Czerwcówka, było super, ale... Na wstępie dziękuję An, Malutkiej, Antyspołecznemu i Gizmowi za kilka godzin...
Taki tam
69

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 8 czerwca 2003

Sen...ble hehe Buehehehe wy cały czas śpicie, ludzie życie jest za krótkie by je marnować na...
Antyspołeczny
21

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 10 czerwca 2003

Mile Panie - Nie matrymonialne lato w Trojmiescie Tak jak wiekszosc na tym forum, nie znosze samotnosci. Nadszedl czas...
~WideViewer
49

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 4 czerwca 2003

Złośliwość uczuć Czy uczucia nie są złośliwe....? Gdy kogoś poznasz i okazuje się, że zaczyna...
gamrep
5

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 6 czerwca 2003

jest mi smutno czesc mam na imie damian . odkad zostawila mnie moja zona ( przed 2...
~Damian
10

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 8 czerwca 2003

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
212781

postów

8724

wątków

do góry