Towarzyskie Chciałbyś poznać kogoś ciekawego na chwilę albo na całe życie? Porozmawiać z bratnią duszą, zwierzyć się ze swoich problemów albo poradzić komuś w potrzebie? Znajdziesz tutaj ciekawe dyskusje, zawsze interesujące tematy i nieprzeciętne osobowości.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
pomocy! wiem, że to może nie temat na ta stronkę, ale szukam pomocy tam gdzie moge..1...
~ewelina
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 10 czerwca 2003

Takie tam rozważanie, bo spać nie mogę:)) Chciałem ten wątek zacząć już jakiś czas temu, ale jakoś nie miałem czasu...
Antyspołeczny
13

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2003

Słuchanie "między wierszami" Na naszym wczorajszym spotkaniu kiełbaskowym (blee) poruszyliśmy temat, który...
gizmo
31

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 9 czerwca 2003

Czy jest sposób na dobre samopoczucie... Witam! Zastanawiam się jak sobie radzicie gdy wokół nic wam się nie układa...
~Gerwazy
5

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 13 czerwca 2003

Perkusisty nam trzeba... Poszukujemy perkusisty z własnym sprzętem do zespołu heavy metalowego lub...
~Ichał
9

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 9 czerwca 2003

Kuszenie MAgnum - 13.06 - czy ktoś sie wybiera ? Witam W piątek, 13 czerwca 2003 r. w warszawskiej Hali na Wyścigach! Zagrają...
~Maciasq
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 11 czerwca 2003

Akty w zaciszu domowego ogniska? Nie śpie i co gorsza nie chce mi się uczyć więc troszkę popisze. Weszłem...
Antyspołeczny
7

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 6 czerwca 2003

Jak ten czas zapi.... Czy Wy też macie wrażenie, że czas w mire upływy lat ucieka coraz szybciej?...
~mat
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 11 czerwca 2003

a co mają powiedzieć grube kobiety? Nawiążę do pytania, "dlaczego kobiety wolą wyższych mężczyzn?" Z kolei...
~cela
29

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 3 czerwca 2003

Dlaczego kobiety przywiązują taką wagę do wzrostu mężczyzn? I dlaczego wzrost kojarzy się od razu z przystojnością?
~tommy
30

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 2 czerwca 2003

MOJA KSYWA Czesc jestem Jezus. Tak n aprawde to mam n aimie tomek i jestem pedalem ....
~Jezus
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 28 września 2002

ORIFLAME czy AVON ??? Co sądzicie o tych markach, ile jest konsultantek Avonu, ile Oriflame???
~oriwona
4

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 9 czerwca 2003

Psychologia na UG Może ktoś mi podpowie jak można się tam dostać, tzn zaczynam się uczyć i może...
Antyspołeczny
7

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 6 czerwca 2003

I co teraz? Byly majowki(ka). Byla czerwcowka. Byly tez wybory. Jestesmy w UE. I co...
Manor
4

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 9 czerwca 2003

Kuszenie Magnum Mam do odstąpienia(ewentualnie) podwójne zaproszenie na Kuszenie...
~Derrick
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 10 czerwca 2003

Zawiazanie Grupy Sluchajcie... Propozycja jest taka.. proponuje zawiazac jakas grupke ludzi,...
~buli
60

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 27 stycznia 2003

CZy ktoś chce kupić buty ślubne MAm do sprzedania buty ślubne rozmiar 36 białe eleganckie , wygodne, raz...
~MT
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 7 lutego 2003

Kto lubi chudych, kto grubych, kto blondynów, a kto rudych? Czy macie jakiś ideał mężczyzny/kobiety? Chodzi o cechy zewnętrzne, jak kolor...
~cela
21

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 1 czerwca 2003

Spam na kom? Jak wiadomo od jakiegoś czasu tzw spam który dostejemy na @ jest nielegalnie...
Antyspołeczny
10

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 6 czerwca 2003

wątek typowo kobiecy:) Słuchajcie Babeczki, szukam od jakiegoś czasu spódniczki z żorżetki (może być...
malutka25
8

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 5 czerwca 2003

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
212789

postów

8724

wątków

do góry