Towarzyskie Chciałbyś poznać kogoś ciekawego na chwilę albo na całe życie? Porozmawiać z bratnią duszą, zwierzyć się ze swoich problemów albo poradzić komuś w potrzebie? Znajdziesz tutaj ciekawe dyskusje, zawsze interesujące tematy i nieprzeciętne osobowości.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
JEDZIEMY??? Hej! Jakoś temat wycieczki się wyciszył. Tyle było gadania, a teraz...
Taki tam
39

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 4 czerwca 2003

"Przyszlosc Tybetu" na UG hello! ktos sie wybiera jutro (tzn dzis w sobote) na UG na projekt...
~flower
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 7 czerwca 2003

MAJÓWKA - BYŁO SUPER! Dziękuję An, Gdańszczance, Gamrepowi i Antyspołecznemu za kilka godzin...
Taki tam
25

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 24 maja 2003

Bajka dla trochę starszych.... Gamrep pytał się o bajki, no i wiemy co się oglądało w dzieciństwie, ale już...
Antyspołeczny
15

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 4 czerwca 2003

Randka Dziewczyny chętne do umówienia się na randkę ze mną - czekam na wasze...
~tommy boy
7

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2002

POLITOLOGIA witam! kto z Was studiuje/studiował politologię na UG? zdecydowałam się na...
~Roots
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 23 maja 2003

Dorosłe Dzieci Alkoholików Witam! Poszukuję dwóch osób (kobiety i mężczyzny), które wychowywały się w...
~Roots
6

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 1 czerwca 2003

studenckie życie Niedawno skończyłam studia wieczorowe na Uniwerku i właściwie trochę...
~anika
16

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 16 maja 2003

Prawo jazdy Czy może ktoś z was orientuje się gdzie w Gdyni można zrobić prawko kategorii...
~Goran
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 4 czerwca 2003

Anty już nie anty i idzie wąchać kwiatki i nie od spodu:)) Ostatnio nie miałem okazji sobie tu popisać, nawet chyba wszystkiego nie...
Antyspołeczny
12

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 13 maja 2003

stare blokowiska vs. nowe osiedla Co lepsze? Ładnie i położone blisko centrum stare blokowiska, czy komfortowe,...
~tommy
12

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 27 maja 2003

gdzie sobie można pobzykać? gdzie sobie można pobzykać?
~napalony
5

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2002

forsa Co należałoby zrobić aby nasz Kochany Prezes dał na dodatkowe fundusze?
~nadzieja
3

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 3 września 2002

Dowcip Idzie dwóch policjantów. Nagle jeden znalazł lusterko, patrzy i mówi: - O!...
thoms
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 16 października 2002

...zeby sprawa nie rozeszla sie to po kosciach. Cytat jednego z forumowiczów zawarty w tytule mówi o czym będe pisał. Temat...
Antyspołeczny
32

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 29 maja 2003

WSTiH na miszewskiego Moze ktos sie tu uczy albo juz ma za soba ta uczelnie, potrzebne materialy...
~dotka
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 27 maja 2003

Czy wiek się liczy, gdy miłość zaczyna swą pieśń? Witam....miałem o Tym napisać już jakiś czas temu ale jakoś sobie odpuściłem...
Antyspołeczny
27

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 25 maja 2003

Cała prawda o "Władcy pierścieni" i nie tylko Władysław Oczeret - Czerwony Sztandar z dnia 24 maja 1971 Wiele jest...
Antyspołeczny
4

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 3 czerwca 2003

Używki, moje tak, innych nie? Ciekawi mnie jaki macie stosunek do używek, tzn co sami lubicie, czego nie...
Antyspołeczny
13

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 28 maja 2003

praca patrząc na układy jakie panują w międzynarodowym koncernie w którym pracuję...
~paweł
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 25 maja 2003

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
212782

postów

8724

wątków

do góry