Towarzyskie Chciałbyś poznać kogoś ciekawego na chwilę albo na całe życie? Porozmawiać z bratnią duszą, zwierzyć się ze swoich problemów albo poradzić komuś w potrzebie? Znajdziesz tutaj ciekawe dyskusje, zawsze interesujące tematy i nieprzeciętne osobowości.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Przypominam Przypominam.....
gamrep
4

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2003

moje magiczne miejsca Opowiedzcie, proszę, o Waszych ulubionych miejscach. Gdzie czujecie się u...
po czterdziestce
13

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2003

Czy lubicie Święta? Czy lubicie Święta? Mi do tej pory wydawało się, że Święta są męczące, ale...
Przytulanka
8

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2003

Czy związek z chłopakiem z tego samego roku moze przetrwać ??? Mam pytanie: czy zwiazek z chłopakiem z tej samej grupy na tym samym roku ma...
natka22
10

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 20 marca 2003

Swieta Czyzby zaczely sie juz wakacje? Prawie wszystkich" wymiotlo"z forum. A moze...
Manor
11

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2003

Święta2 Hej! Słuchajcie - no to będą święta - a ja mam do Was takie pytanie: czy...
~anula
7

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2003

Komputery Logos - Beznadzieja czy Norma ?? Cześć Kupiłem 3 tygodnie temu komputer w firmie Logos we wrzeszczu. Komputer...
~Miki
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2003

Spać mi się chce! Strasznie chce mi się spaaaaaaaaaaaaać! Walczę z opadającymi powiekami i...
Przytulanka
21

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2003

inne forum Czy znacie adresy innych forum dyskusyjnych? Czy mozecie je napisac?...
Manor
3

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 27 marca 2003

Zielony Mosteczek, a na nim... .. a na nim człowieczek, albo tłumeczek - to się okaże :) Spotkanie forum:...
gamrep
25

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2003

Koncert Afrykański w niedziele A ja twardo zapraszam na koncert afrykanski:) W Niedziele Wielkanocna o 20.00...
~MadziaK
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2003

Potrzebuje bardzo!!!! Potrzebuje bardzo porady prawnika. Czy ktos z was jest nim moze , albo ma...
~karolina
4

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2003

Sprostowanie Drodzy Forumowicze, Winna jestem sprostowanie. Uroczyście oświadczam, że...
Przytulanka
22

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2003

jak myślicie?? jak to się dzieje przeglądam czasem strony randkowe w poszujkiwaniu fajnej...
~imakanti
18

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2003

Co nas kusi? Nasunal mi się tym razem temat poważny. Jestem w forum od niedawna i nie...
po czterdziestce
33

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2003

SKANDALICZNE zachowanie kierowcy autobusu z Auchan !!! Witam, sorry jesli burze mila atmosfere tego forum, ale nie znalazlem tu...
~Critto
7

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 28 marca 2003

Kto z Trójmiasta zechce zaopiekować się psem i kotem? Kto z Trójmiasta zechce zaopiekować się moim sympatycznym psem i kotem u...
~"W potrzebie"
5

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2003

STEROWNIKI hej! Czy może wiecie gdzie można znaleźć sterowniki do karty muzycznej Sound...
~RAMION
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2003

Kocham Gdańsk!!!! :) i w dodatku wybieram sie z żoną na długi majowy weekend... :) Nie było mnie w...
~skrzypas
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2003

Zazalenie HEj?CZy ktos mi powie,gdzie jest moj sms"Polska...moja ojczyzna",byl tu...
~mada
2

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2003

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
212783

postów

8724

wątków

do góry