Towarzyskie Chciałbyś poznać kogoś ciekawego na chwilę albo na całe życie? Porozmawiać z bratnią duszą, zwierzyć się ze swoich problemów albo poradzić komuś w potrzebie? Znajdziesz tutaj ciekawe dyskusje, zawsze interesujące tematy i nieprzeciętne osobowości.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polska...moja ojczyzna Trojmiasto..tam tesknie .Mimo,ze nie zGdanska pochodze,czesto myslami wracam...
~mada
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2003

Zagadka A znacie odpowiedź na to: Jest pomieszczenie, w którym są dwa wyjścia. Przy...
~fruzia
7

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2003

WAP i rozkald jazdy Szukam i szukam i znalezc nie moge rozkladu jazdy ZKM w Gdansku mozliwego do...
~DareecKi
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2003

moze Wiem ze to forum nie jest na temat: szukam, poznam, ale sprobuje. "Siedze" w...
~przed_burza
7

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2003

Czy polityk ? Czy polityk może być uczciwy ?
~Jarrol
6

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2003

część a element? Watek z dziura przypomniał mi rozważania na temat "części i elementu" może wy...
Antyspołeczny
9

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2003

Mam pytanko...dość ważne dla mnie... a właściwie dla mojego chłopaka.czy nie wiecie może jak i gdzie można...
Chuda
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2003

Czy lubicie 'bramkarzy' ;)) Witam, jak pewnie zauwazyliscie (w kazdym razie niektorzy i niektore z Was:),...
~Critto
4

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2003

Piknik - ostateczne ustalenia Po trudach negocjacyjnych ;) udało Nam się w końcu ustalić godzinę i miejsce...
malutka25
41

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 28 marca 2003

Taką wiosnę to unieważniamy Jak śpiewali Starsi Panowie: "Taką wiosnę to unieważniamy MY" Ja sie...
gamrep
17

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2003

Mickiewicz po angielsku Witam, moze jest tu ktos, kto lubi poezje ?? :) (wiem, wiem ze sa takie osoby...
~Critto
11

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 30 marca 2003

prezenty:) Drodzy Forumowicze:) Zostałam dziś zaskoczona pytaniem przez moją...
~alexia
10

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2003

Definicja milosci Co to jest wedlug Was milosc? Niby to proste ale kazdy to widzi inaczej. I...
Manor
24

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 21 marca 2003

"Twoje ulubione polskie piwo to" Jak zapewne rozpoznajaecie tytuł to niedawna sonda na tymże portalu. I wyniki...
~Antyanty
6

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2003

czego powinien słuchac pocztakujacy wilebiciel jazzu? bylem w Operze na Fantazji polskiej (zaprowadzony siła). Nie cierpie jazzu! A...
tebald
18

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2003

po co piszemy na forum? Czy możecie mi napisać, czemu służy pisanie na forum? Co Wam to daje? Dla...
~cela
18

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2003

KONIEC FORUM Szanowni Państwo, z powodu małego zaangażowania Państwa w tworzenie tego...
~OPERATORZY PORTALU TRÓJMIASTO
14

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2003

Co robicie, jak nic nie robicie? Jak spędzacie wolny czas? Jak odpoczywacie, zabijacie nudę, jak nie robicie...
~po czterdziestce
21

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2003

ZLOT 3M capri&taunus&grania& inne fordy i nie tylko WITAM PADŁĄ PROPOZYCJA ZORGANIZOWANIA SPOTKANIA (ale rym) PRZED S(P)(T)RING...
~SKUN
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2003

Poznam dziewczyne 19-27lat z Gdyni Gdansk Okolic w celu przyjazni i wiecej poznam mam28lat Wojciech mieszkam w Gdyni Orłowie skromny jestem moze...
~Wojciech
5

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 27 marca 2003

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
212782

postów

8724

wątków

do góry