Towarzyskie Chciałbyś poznać kogoś ciekawego na chwilę albo na całe życie? Porozmawiać z bratnią duszą, zwierzyć się ze swoich problemów albo poradzić komuś w potrzebie? Znajdziesz tutaj ciekawe dyskusje, zawsze interesujące tematy i nieprzeciętne osobowości.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
lepsze jutro Jeszcze raz zadam Wam mili pytanie , co zrobić aby nasz Kochany Prezes...
~nadzieja
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 3 września 2002

Czy ktoś... Czy ktoś aktualnie jest w sieci i też zastanawia się co się zaraz zdarzy???
kotaa
2

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 5 września 2002

Tanie agencje towarzyskie. Poszukuje namiarow na tanie agencje towarzyskie w Trojmiescie. Piszac "tanie"...
~Zigi
5

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 6 września 2002

Gdzie na pierwsze spotkanie ? Cześć all. Sprawa wygląda tak że chciałbym zaprosić dziewczyne na...
~keeb
11

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 30 grudnia 2002

? Dlaczego...? a reszte sobie sami dopiszcie:D
Mektos
10

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 11 stycznia 2003

A co tak naprawdę Wam chodzi? No jednak musze to napisać. O co tu chodzi? większość z Was twierdzi, że...
~whatever
11

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 20 marca 2003

Przyjaznie Czy rozmowy na forum musza zamieniac sie w proby flirtu?
Paulina
17

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 16 marca 2003

Handra Dopadła mnie dzisiaj i nie chce opuścić. Na dodatek pokłuciłem się z żoną i...
~Kriss
21

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 18 marca 2003

Witam Wszystkich! Przeczytałam przed chwilą wypowiedź Antyspołecznego.Jestem tu poraz pierwszy...
~Chuda
11

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 19 marca 2003

Bezradność bardzo często odwiedzam czat. mam tam swoich znajomych, czuję się z nimi...
~Limonk@
5

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 16 marca 2003

Gdzie najlepij zrobić prawko? Posłuchajcie! Ja robiłam prawko w Poldku i uważam że jest super.Instruktorzy...
~Gosia
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 19 marca 2003

Zmysły:smak i zapach Jaki jest Twój ulubiony smak i zapach? Z czym Ci się to kojarzy?
~abram
7

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 3 marca 2003

Do Dr.Love Szanowny Panie Doktorze nadal jestem cała rozpalona. Nie mogę przestać myśleć...
~pacjentka
12

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 7 marca 2003

Zmysły: słuch Kiedy po raz pierwszy usłyszałeś/aś/ słowo kocham?
~abram
19

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 12 marca 2003

forum jako odskocznia? Jak traktujecie Wasze buszowanie na forum,Wasze wpisy,Wasze forumowe...
Manor
5

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 16 marca 2003

Związkofile? Witam podczas (mało) owocnych dyskusji w większym gronie (w głównej mierze...
~damar
10

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 17 marca 2003

przyjaźń po rozstaniu? Czy sądzicie, że przyjaźń po zerwaniu jest możliwa?Czy potrafimy zaprzyjaźnić...
~Julka
3

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 18 marca 2003

Dosyć pesymizmu! Kto zna fajny dowcip? Wiosna idzie, a wszyscy jacyś rozżaleni, obolali z miłości! Może dla odmiany...
Przytulanka
33

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 11 marca 2003

Prawdziwy Facet Od czasu do czasu w różnych miejscahch ktoś wspomina o tak zwanym Prawdziwym...
gamrep
9

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 15 marca 2003

Sprzedam buty slubne Sprzedam buty slubne, białe, wygodne, eleganckie rozmiar 36/37 firmy GERARD,...
~MT
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 19 marca 2003

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
212780

postów

8724

wątków

do góry