Towarzyskie Chciałbyś poznać kogoś ciekawego na chwilę albo na całe życie? Porozmawiać z bratnią duszą, zwierzyć się ze swoich problemów albo poradzić komuś w potrzebie? Znajdziesz tutaj ciekawe dyskusje, zawsze interesujące tematy i nieprzeciętne osobowości.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
NA pifko Wiecie co.....moja dziewczyna wlasnie odrabia mature z religi i zamkneli ja...
~RK
13

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 27 stycznia 2003

Internet jest dla mnie grożną dżunglą Próbuję oswoić się z Internetem a umiejętnością, której na tej drodze...
~pikuś
3

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 8 lutego 2003

DO WSZYSTKICH CHŁOPAKÓW MAM DLA WAS PEWNĄ HISTORIĘ, OCENCIE CO BYSCIE ZROBILII NA MIEJSCU CHLOPAKA...
szczurzyca
12

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 17 stycznia 2003

Spotkanie Grupy Buliego :) Spotkanie zgodnie z propozycja Magdy: KLUB MECHANIK DS4 PG UL. DO STUDZIENKI...
~buli
16

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 6 lutego 2003

Nowy Wątek (Buli) Może być ta niedziela. Co wy na to???
~King Kong
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 6 lutego 2003

Studentka wynajmie pokój!!! W imieniu Koleżanki ogłaszam;-) Wynajmę mieszkanie/pokój najlepiej w...
Leszek®
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 6 lutego 2003

mow do mnie... jeszcze Gdy go poznawalam bylam taka szczesliwa, zasypywana czuloscia i...
~dovena
6

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 26 stycznia 2003

Uwaga złodzieje-skradziono wózek dziecięcy Witam 3 lutego ok. 13 włamano się do zabudowy korytarza i skradziono wózek...
~Mariola
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 6 lutego 2003

Czy warto odgrzewać starą miłość? jestem zakochany od kilku lat zakochany..... tylk to było tak dawno, że nie...
~Kuba
9

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 20 stycznia 2003

pamiętacie K-Pax'a i kosza, a raczej kontener? :))) Słuchajcie, przed świętami pisałam o dziwnym facecie, o koszu (a raczej całym...
malutka25
5

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 29 stycznia 2003

Jak poderwać babke w sklepie ? Kto ma patent na podryw babki w sklepie ?
~Tadek
9

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 27 stycznia 2003

Gdzie rodzić w Gdyni ? Czy ktoś ma jakieś opinie na temat szpitali w Redłowie i w Gdyni na...
Anna
2

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 25 stycznia 2003

CO ja mam zrobić?? Co ZROBIĆ , GDY CHCE SIĘ ZNALEŹĆ BRATNIĄ DUSZĘ, KTÓREJ MOZESZ POWIEDZIEC...
szczurzyca
15

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 10 stycznia 2003

PORÓD Mam pytanie do kobiet, no chyba że któyś z mężczyzn ma takowe informacje,...
~Pati
67

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 17 stycznia 2003

to zadziwiające! Cześć:) Zaglądam tu od niedawna, czasami komuś odpiszę (chociaż jeszcze nikt...
~alexia
9

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 29 stycznia 2003

MEKTOS potrzebuję kontaktu !!!!!!!!!!!! Mektos znam cię z tego właśnie forum, a w sumie z Twoich wypowiedzi :) W...
ahawa
5

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 27 stycznia 2003

Filozofia UG trudno sie dostac ? trudno sie utrzymac ? - studiuje na trzecim roku PG i...
~eraserhead
4

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 30 stycznia 2003

Jak można sprawić by chłopak się mną zainteresował ??? Podoba mi się pewien chłopak. Chciałabym z nim chodzić ale przynajmiej się z...
~ahawa
7

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 27 stycznia 2003

Dziewczyna potrzebna!!!! POSZUKUJE NIEGŁUPIEJ NIEBIESKOOKIEJ BLONDYNKI KTÓRA (JAK SKOŃCZE STUDIA)...
~Michoo
15

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 16 stycznia 2003

Wszyscy mezczyzni sa idealni... ...tylko niektorzy inaczej
~stera
2

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 30 stycznia 2003

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
212781

postów

8724

wątków

do góry