Towarzyskie Chciałbyś poznać kogoś ciekawego na chwilę albo na całe życie? Porozmawiać z bratnią duszą, zwierzyć się ze swoich problemów albo poradzić komuś w potrzebie? Znajdziesz tutaj ciekawe dyskusje, zawsze interesujące tematy i nieprzeciętne osobowości.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
moda na zycie wieczne??? czy jesli jutro, albo gozej, juz dzis wieczorem spadnie mi na glowe oklepana...
~mimi
4

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 28 stycznia 2003

Kiedy sesja ?? Mam pytanie ..czy wiecie kiedy zaczyna sie poprawkowa sesja egzaminacyjna na...
~mala
2

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 22 stycznia 2003

fajni chlopacy gdzie sa ci fajni chlopacy ktorych mija sie czasami na ulicy? w dyskotekach...
~natali
22

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 30 grudnia 2002

chcesz sie zakochac?:) Podobno gwiazdy przeznaczyly mi milosc w tym roq, wiec ... drzyjcie chlopaki...
~dovena
6

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 26 stycznia 2003

Papieros Co sadzicie o paleniu papierosa? Czy dużo z was pali? Przeciez papieros...
Hubercikk
10

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 27 grudnia 2002

Ile komplementów? Podobno, dziewczyny lubią komplementy, i żeby jakąś do siebie przekonać to...
gamrep
12

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 22 stycznia 2003

Jest mi smutno Jest mi smutno bo ostatnio nikt do mnie nie pisze Nie zostawiajcie mnie w...
~madia
10

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 14 stycznia 2003

szczęœliwa jestem w końcu szczęœliwa
~czarnulka
7

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 29 grudnia 2002

bez tematu Chcialam tylko powiedziec,a raczej napisac:-),ze Trojmiejskie Forum...
~Andzia
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 29 grudnia 2002

jak 2003 ? Ja jestem zadowolona z Sylwestra ,bylo super a 2003 czuje ze bedzie dla mnie...
~kaska
4

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 1 stycznia 2003

Jak to zrobic? Jestem troche niesmialy. Jak najlepiej zaczac rozmowe z nieznajoma np. w...
~tonio
7

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 14 stycznia 2003

Jestem prawiczkiem Ktora chce byc pierwsza?
~prawiczek
4

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 17 stycznia 2003

Czy można rodzić bezpiecznie w szpitalu PCK w Gdyni ? Czy ktos z Was ma jakieś doświadczenia z tym szpitalem ? Zdecydowalismy sie...
~Heniek
4

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 22 stycznia 2003

mam28lat z Gdyni jestem ale na tą własciwą prawdziwą dziewczyne gdzie mozna tafic wszedzie prubowałem...
~dziewczyne fajną gdzie poznac
3

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 17 stycznia 2003

poszukiwana !!!!!!!! ----- jeśli ktoś wie kim jest dziewczyna która zostawiła swą prezentację na...
~imakanti
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 26 stycznia 2003

Proszę o kontakt osoby jadące na Work&Travel w tym roku Jak w temacie, poszukuję osób wybierających się do USA w tym roku, chodzi mi...
~vonholl
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 24 stycznia 2003

AMJ Czy są w Polsce pólnocnej fani AMJ??? Jeżeli tak, to wykopmy się z...
~King Kong
2

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 30 grudnia 2002

Malyszomania!:)) Nie ma to jak Adaś! Jednak Szaranowicz, to jest dopiero klasa....Ale się...
~Sandra
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 7 stycznia 2003

może ktoś wie? Jeśli ktoś potrafi ładnie wypisać mi odpowiedź na pytanie:Przyczyny porażki i...
~Marta
3

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 11 stycznia 2003

poszukujemy czarnoskórego Witajcie. Stanowimy parę (k+m) 33 latków. Poszukujemy urozmaicenia w naszym...
~Iwona
10

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 15 stycznia 2003

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
212781

postów

8724

wątków

do góry