Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam !!! wątek zamknięty Nie dawno odebrałem nowe Auto z salonu w chwaszczynie jestem bardzo...
~Avensis
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 listopada 2012

Zniszczyli zamiast naprawić. wątek zamknięty Krótko o serwisie blacharsko lakierniczym toyota chwaszczyno. DNO i...
~Mariusz
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 lutego 2012

Profesjonalizm wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usług autoryzowanego serwisu. Obsługiwał mnie Pan...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 czerwca 2012

Przegląd wątek zamknięty Od lat korzystam z usług serwisu w chwaszczynie i jestem BARDZO zadowolona....
~Karolina W
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 czerwca 2012

WIELKIE NIE !!!!!!! wątek zamknięty Pierwszy raz w życiu spotkałam się z takim chamstwem i niegrzecznym tonem ze...
~Kierowca - 50-letnia kobieta
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 lutego 2012

Subiektywna opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z przeglądu auta! Serwis jest PROFESJONALNY! Mogłoby...
~Klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 maja 2012

Przegląd Avensis 2,4 wątek zamknięty Nie rozpisując się uważam że obsługa fachowa rzetelna i na bardzo wysokim...
~GOŚĆ
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 maja 2012

Wymiana opon wątek zamknięty W Anro Trade w Chwaszczynie wymieniałem opony z zimowych na letnie-trwało to...
~Tomasz Tarnowski
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 marca 2012

W pełni zadowolony wątek zamknięty Serwisuję swoja Corollę od 7 lat i przez wszystkie lata byłem zadowolony po...
~Stefan
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 marca 2012

Samochodu użuwane wątek zamknięty jedna kwestia , jest tam pan od samochodow uzywanych jakiś nazwisko na M ,...
~pa
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2011

diagnostyka komputerowa wątek zamknięty NIE POLECAM. !! na pytanie co bede mial za 250 zł otrzymałem odpowiedż -...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 lutego 2012

Złamane świece żarowe wątek zamknięty W środę oddałem Avensisa 2003 na przegląd 255tys km przed dłuższą trasą...
~Igor
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 lutego 2012

Zdecydowanie odradzam wątek zamknięty Na przeglądzie gwarancyjnym "zapomniano" sprawdzić chłodnicy, która była...
~Cherry
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 czerwca 2011

nie polecam wątek zamknięty zachęta do kupna ok, terminowość odbioru samochodu poniżej przeciętnej,...
~maciej
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 lutego 2007

Pracownicy OK wątek zamknięty lecz chyba malo tam zarabiaja,bo tak jakby wszystko od niechcenia wykonuja na...
~Jasio123
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 października 2008

Terminy i naprawa wątek zamknięty Niestety zawiodłem się na tym salonie. Wyznaczono mi termin naprawy...
~Leszek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 czerwca 2010

Rewelacyjnie wątek zamknięty Od rana jeździłam po gdańskich warsztatach szukając kogoś, kto naprawił by mi...
~Ilona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 maja 2010

Polecam wątek zamknięty Mimo małego salonu i dużego ruchu Panowie z serwisu doskonale sobie radzą....
~Paweł G.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 października 2009

... wątek zamknięty Po przeglądzie, który mnie kosztował 1000 zł wyjechałem z chłodnicą zużytą w...
~Cherry
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2009

RAV4 GA 6110H wątek zamknięty Serwisowałem zakupioną u dealera w Berlinie 3 letnią RAV4. Wszystkie...
~Marian Palenica
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 listopada 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
50

postów

41

wątków

do góry