Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
małgorzata - ocena Firma bardzo profesjonalna, rzetelna, wszystko wykonane terminowo i w co...
~małgorzata
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 2 grudnia 2023

Marta - opinia Szybko, fachowo i uprzejmie! Prosta sprawa - pomoc przy wyniesieniu kanapy, a...
~Marta
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 20 kwietnia 2023

Ilona - opinia Polecamy, szybko, sprawnie zorganizowany przewóz mebli z biura do biura....
~Ilona
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 marca 2023

Marek - opinia wątek zamknięty Przeprowadzka zrobiona szybko, sprawnie i bez żadnych uszkodzeń przewożonych...
~Marek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2021

Paweł - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra firma, wszystko odbyłu się punktualnie i zgodnie z ustaleniami....
~Paweł
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 kwietnia 2021

Zbigniew (70 lat) - opinia wątek zamknięty Szczerze mogę polecić Firmę - punktualna, szybka, profesjonalna, przewóz...
~Zbigniew (70 lat)
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 stycznia 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Bardzo sprawna usługa. Sympatyczni i ogarnięci goście.
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 sierpnia 2020

Aga i Jacek - opinia wątek zamknięty Bardzo fajna ekipa. Przeprowadzaliśmy cały dom do dwóch mieszkań. Panowie...
~Aga i Jacek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 czerwca 2020

Również na 6 oceniam. Bardzo porządna ekipa. Polecam wątek zamknięty Przewoziłam meble z Wrzeszcza do Gdyni Witomina. Nie dużo mebli ale mąż sam...
~Monika (Witomino)
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 stycznia 2016

Super ! polecam ! bardzo dobra ekipa wątek zamknięty punktualnie, sprawnie,niedrogo czylisumujac to czegood takiej ekipy...
~Anna P.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 stycznia 2016

Zasłużona ocena bardzo dobra ! wątek zamknięty Naprawdę zasłużona ocena na 6. Moja wyprowadzka na nowe mieszkanie była...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 stycznia 2016

Przeprowadzka OK wątek zamknięty Spokojnie mogę polecić. Nie za drogo i ogólnie ok. Jestem bardzo zadowolony.
~Piotrek Szczybul
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 października 2014

Porządnie i uczciwie. Polecam ! wątek zamknięty Zamówiłam przeprowadzkę. 3 Pokojowe mieszkanie. Panowie przyjechali, wykonali...
~Agnieszka Welch
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2014

GORĄCO POLECAM !!! wątek zamknięty obsługa nienaganna !!! Panowie punktualni, szybko wykonali CIĘŻKĄ pracę,...
~Madzia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2014

polecam wątek zamknięty panowie punktualnie podjechali pod adres zlecenia, pracowali szybko i...
~mart
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 maja 2014

Polecam ! wątek zamknięty Zaczne od tego ze przeprowadzka byla bardzo profesjonalnie wykonana,Panowie...
~Ewa
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 stycznia 2013

w zasadzie polecam wątek zamknięty Wykonaną usługę w zasadzie pochwalam. Panowie(dwóch) byli prawie...
~Beata
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 października 2012

gb - opinia wątek zamknięty Termin ustalony ze sporym wyprzedzeniem. W dniu przeprowadzki, kwadrans przed...
~gb
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lipca 2012

obsługa punktualna i rzetelna wątek zamknięty panowie punktualnie podjechali pod adres zlecenia,pracowali szybko i...
~Maria
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lipca 2012

Nie polecam wątek zamknięty Współpraca rozpoczęła się od 30 min. spóźnienia. Jedna z przewożonych szafek...
~TEKA
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
28

postów

22

wątków

do góry